Rat Hot
Jedná sa o veľmi originálnu a sviežu hru pre dvoch hráčov, ktorá se výrazne líši od typických dueloviek. Najzaujímavejším prvkom je možnosť umiestňovania kartičiek na seba a teda zapojenie tretieho rozmeru do hry. Rat Hot poľahky zaujme deti aj dospelákov, má totiž jednoduché pravidlá a o napínavé partičky nebýva núdza. Hráči v každom ťahu umiestňujú dve kartičky. Na každej z nich sú zobrazené tri debničky s korením vo farbách hráčov. Hráči získavajú body priložením korenia vedľa korenia rovnakého druhu. Ale pozor, takto môže vo vašom ťahu získať body i súper. Cieľom hry je samozrejme získať čo najviac bodov. Samozrejme ani mnoho bodov ešte nemusí znamenať víťazstvo. Na niektorých kartičkách sú zobrazené myšky (opäť vo farbách hráčov). Pokiaľ sú na konci ťahu hráča vidieť tri alebo viac myšiek jeho farby, tento hráč okamžite prehráva. Vlastné myšky sa preto hráči snažia kartičkami zakrývať a naopak kartičky so súperovými myškami umiestňovať tak, aby súperovi zakrytie čo najviac sťažili.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jedná sa o veľmi originálnu a sviežu hru pre dvoch hráčov, ktorá se výrazne líši od typických dueloviek. Najzaujímavejším prvkom je možnosť umiestňovania kartičiek na seba a teda zapojenie tretieho rozmeru do hry. Rat Hot poľahky zaujme deti aj dospelákov, má totiž jednoduché pravidlá a o napínavé partičky nebýva núdza.

Hráči v každom ťahu umiestňujú dve kartičky. Na každej z nich sú zobrazené tri debničky s korením vo farbách hráčov. Hráči získavajú body priložením korenia vedľa korenia rovnakého druhu. Ale pozor, takto môže vo vašom ťahu získať body i súper. Cieľom hry je samozrejme získať čo najviac bodov.

Samozrejme ani mnoho bodov ešte nemusí znamenať víťazstvo. Na niektorých kartičkách sú zobrazené myšky (opäť vo farbách hráčov). Pokiaľ sú na konci ťahu hráča vidieť tri alebo viac myšiek jeho farby, tento hráč okamžite prehráva. Vlastné myšky sa preto hráči snažia kartičkami zakrývať a naopak kartičky so súperovými myškami umiestňovať tak, aby súperovi zakrytie čo najviac sťažili.

Obsah hry:

43 kartičiek, 30 drevených žetónov, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Schacht
Rok vydania:
2005
Hodnotenie hry
MM
6.3.2020
Dostali sme vramci macky vo vreci a velmi nas zaujala. Nikdy predtym som o tejto hre nepocula a pravdepodobne by som sa k nej inak nedostala. Je to rychla, zabavna a primerane strategicka hra na pokojne vecery pri vinku. :)
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje