Hamouni (Zhŕňači, Hoarders)
Hamouni (Zhŕňači, Hoarders) je svižná hra pre celú rodinu. Staňte sa najšikovnejším zvieratkom v lese a zhromaždite čo najviac dobrôt! Budete svoje zásoby trpezlivo zbierať, alebo si pochúťky podvodom požičiate od iných hráčov? Prichádza zima a lesné zvieratká si zháňajú zásoby, aby prečkali dlhé obdobie zimy. Cieľom hráčov je preto čo najrýchlejšie zhromaždiť päť rovnakých dobrôt. V každom kole si hráč vyberie dve karty zvieratiek a postupne vykoná akcie, ktoré s nimi súvisia. Rôzne zvieratká umožňujú potravu nielen poctivo získať, ale dokonca ju aj zobrať súperom alebo naopak ju ubrániť. Hráč, ktorý prvý zhromaždí 5 rovnakých kartičiek zásob sa stane víťazom. Hra cibrí pamäť i strategické myslenie, ale hlavne prinesie do vašej rodiny dobrú zábavu.     
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hamouni (Zhŕňači, Hoarders) je svižná hra pre celú rodinu. Staňte sa najšikovnejším zvieratkom v lese a zhromaždite čo najviac dobrôt! Budete svoje zásoby trpezlivo zbierať, alebo si pochúťky podvodom požičiate od iných hráčov?

Prichádza zima a lesné zvieratká si zháňajú zásoby, aby prečkali dlhé obdobie zimy. Cieľom hráčov je preto čo najrýchlejšie zhromaždiť päť rovnakých dobrôt. V každom kole si hráč vyberie dve karty zvieratiek a postupne vykoná akcie, ktoré s nimi súvisia. Rôzne zvieratká umožňujú potravu nielen poctivo získať, ale dokonca ju aj zobrať súperom alebo naopak ju ubrániť. Hráč, ktorý prvý zhromaždí 5 rovnakých kartičiek zásob sa stane víťazom. Hra cibrí pamäť i strategické myslenie, ale hlavne prinesie do vašej rodiny dobrú zábavu.   

 

Obsah hry:

55 kartičiek zásob (11 z každého druhu: vlašské orechy, lieskové oechy, slnečnicové semienka, žalude, arašidy)
30 kariet akcií so zvieratkami (škrečok, svišť, bobor, mýval, veverička – s rubovou stranou v šiestich rôzných farbách)
1 drevená značka prvého hráča 
návod

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje