Brémští muzikanti
Rozprávka o svetoznámej skupinke zvieracích muzikantov z Brém inšpirovala túto krásnu detskú hru. Zoberiete osud do vlastných labiek, či pazúrikov a postavíte sa v nej družinám zbojníkov! Každý z vás sa snaží na svojej ceste do Brém nazbierať svoju vlastnú čriedu zvieratiek. Tie na seba ukladáte tak, aby vytvorili vežičku vysokú dosť na to, aby zbojníkov vystrašila a odohnala. Zo všetkých veží spĺňajúcich danú podmienku vyhráva tá najnižšia. Brémští muzikanti sú ďalšia z hier Granna inšpirovaných známymi rozprávkami. Hra vyžaduje dobrý odhad, rýchle rozhodovanie a premyslenú taktiku pri výbere zvieratiek a je vhodná pre deti od 5 rokov.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rozprávka o svetoznámej skupinke zvieracích muzikantov z Brém inšpirovala túto krásnu detskú hru. Zoberiete osud do vlastných labiek, či pazúrikov a postavíte sa v nej družinám zbojníkov!

Každý z vás sa snaží na svojej ceste do Brém nazbierať svoju vlastnú čriedu zvieratiek. Tie na seba ukladáte tak, aby vytvorili vežičku vysokú dosť na to, aby zbojníkov vystrašila a odohnala. Zo všetkých veží spĺňajúcich danú podmienku vyhráva tá najnižšia.

Brémští muzikanti sú ďalšia z hier Granna inšpirovaných známymi rozprávkami. Hra vyžaduje dobrý odhad, rýchle rozhodovanie a premyslenú taktiku pri výbere zvieratiek a je vhodná pre deti od 5 rokov.

Obsah hry:

34 zvierat, 5 lúpežníkov, rázcestie, obojstranný domček

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Przemysław Fornal, Michał Gołąb Gołębiowski
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje