Popelka
Popelka je kooperatívna hra pre všetkých milovníkov rozprávok a kúziel od 4 rokov. Popoluška by chcela ísť na bál, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej prežiť krásny večer s princom. Musíte to však stihnúť skôr než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci. Ak do polnoci nájdete všetko potrebné, Popolušku čaká šťastie. V priebehu hry budete potrebovať dobrú pamäť a postreh. Na kocke sa vám zobrazia akcie, ktoré môžete vykonať s kartičkami v danom ťahu. Váš tím zvíťazí, ak sa vám podarí nájsť všetky veci a postavy skôr než hodiny odbijú polnoc. Hra obsahuje 3 rôzne obtiažne herné varianty a pomáha precvičovať pamäť, poznávacie schopnosti a priestorovú orientáciu. 
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Popelka je kooperatívna hra pre všetkých milovníkov rozprávok a kúziel od 4 rokov. Popoluška by chcela ísť na bál, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej prežiť krásny večer s princom. Musíte to však stihnúť skôr než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci. Ak do polnoci nájdete všetko potrebné, Popolušku čaká šťastie.

V priebehu hry budete potrebovať dobrú pamäť a postreh. Na kocke sa vám zobrazia akcie, ktoré môžete vykonať s kartičkami v danom ťahu. Váš tím zvíťazí, ak sa vám podarí nájsť všetky veci a postavy skôr než hodiny odbijú polnoc. Hra obsahuje 3 rôzne obtiažne herné varianty a pomáha precvičovať pamäť, poznávacie schopnosti a priestorovú orientáciu. 

Obsah hry:

hracia plocha s hodinami
12 základných kartičiek (6 dvojíc: 2 myšky, 2 kone, 2 črievičky, šaty a rukavice, potkan a kočiš, dyňa a kočiar)
12 špeciálnych kartičiek (3 zkadlá, 3 kotlíky, 3 presýpacie hodiny, 3 paličky)
kúzelná kocka
figúrka Popolušky, návod

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje