Dítě v domě
Všade sa ozýva plač a vzduchom letí plienka! Život vám nadelil plnú priehršť radostí i starostí. Priniesli ste si z pôrodnice nového člena domácnosti – vaše dieťa. V svižnej hre Dítě v domě sa bude dvojica hráčov starať o čerstvo "vyliahnuté" bábätko. V úlohe rodičov sa staráte o všetky potreby vášho dieťaťa, chod domácnosti, ale tiež o vlastný oddych (naozaj!). Dokážete sa zosúladiť tak, aby ste sa postarali o všetko potrebné a nepremohla vás únava? Popri hravom zisťovaní, čo všetko musia rodičia zvládnuť, si môžu aj detskí hráči (hra je naozaj prístupná) precvičiť pamäť a komunikačné schopnosti, aby sa dohodli, ako zvládnuť nástrahy rodičovstva.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Všade sa ozýva plač a vzduchom letí plienka! Život vám nadelil plnú priehršť radostí i starostí. Priniesli ste si z pôrodnice nového člena domácnosti – vaše dieťa. V svižnej hre Dítě v domě sa bude dvojica hráčov starať o čerstvo "vyliahnuté" bábätko.

V úlohe rodičov sa staráte o všetky potreby vášho dieťaťa, chod domácnosti, ale tiež o vlastný oddych (naozaj!). Dokážete sa zosúladiť tak, aby ste sa postarali o všetko potrebné a nepremohla vás únava?

Popri hravom zisťovaní, čo všetko musia rodičia zvládnuť, si môžu aj detskí hráči (hra je naozaj prístupná) precvičiť pamäť a komunikačné schopnosti, aby sa dohodli, ako zvládnuť nástrahy rodičovstva.

Obsah hry:

12 kartónových žetónov v tvare srdiečka
76 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje