Zachráňme rozprávky (Save The Treasure Of Fairy Tales)
Zlý kráľ spálil všetky rozprávkové knihy. Ostala už len posledná a jej strany sú pokrčené a rozhádzané po čarovnej záhrade. Hráči sa musia poponáhľať nájsť správne stránky a ujsť zo záhrady skôr ako tam príde kráľ.  Zachráňme rozprávky (Save The Treasure Of Fairy Tales) je krásna detská kooperatívna hra, v ktorej sa hráči snažia nájsť čo najviac príbehov z rozprávkovej knihy. Spolupráca je nevyhnutná, ak nechcú dovoliť kráľovi, aby zvíťazil. Počas hry sú vždy viditeľné 3 stránky knihy. Ostatné sú skryté pod záhradnými dielikmi. Hráč sa vo svojom ťahu môže pohnúť o 1 alebo 2 dieliky. Ak sú po pohybe viditeľné 2 rovnaké strany, hráč si môže tento príbeh vziať. Ak hráč nenájde rovnaké strany, kráľ sa pohne o jedno políčko. Potom sa môže hráč ešte pohnúť svojou postavičkou na najbližší dielik alebo von zo záhrady (v tomto prípade ale už nebude môcť hľadať ďalšie príbehy).   
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zlý kráľ spálil všetky rozprávkové knihy. Ostala už len posledná a jej strany sú pokrčené a rozhádzané po čarovnej záhrade. Hráči sa musia poponáhľať nájsť správne stránky a ujsť zo záhrady skôr ako tam príde kráľ. 

Zachráňme rozprávky (Save The Treasure Of Fairy Tales) je krásna detská kooperatívna hra, v ktorej sa hráči snažia nájsť čo najviac príbehov z rozprávkovej knihy. Spolupráca je nevyhnutná, ak nechcú dovoliť kráľovi, aby zvíťazil.

Počas hry sú vždy viditeľné 3 stránky knihy. Ostatné sú skryté pod záhradnými dielikmi. Hráč sa vo svojom ťahu môže pohnúť o 1 alebo 2 dieliky. Ak sú po pohybe viditeľné 2 rovnaké strany, hráč si môže tento príbeh vziať. Ak hráč nenájde rovnaké strany, kráľ sa pohne o jedno políčko. Potom sa môže hráč ešte pohnúť svojou postavičkou na najbližší dielik alebo von zo záhrady (v tomto prípade ale už nebude môcť hľadať ďalšie príbehy). 

 

Obsah hry:
  • herný pán
  • 24 dielikov s rozprávkami
  • 21 záhradných dielikov
  • 4 časti cestičky
  • 14 stránok knihy
  • 1 šnúrka
  • 1 čerešňový strom
  • 4 postavičky detí
  • 1 postavička kráľa
  • pravidlá 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kai Haferkamp
Rok vydania:
2006
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Michal Goč
9.11.2020
je to krásna hra
1 Hodnotenie
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje