Příšerky ze skříně
Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky ... Nemôžete zaspať? Bojíte sa príšeriek? Začnite hrať a zažeňte ich späť do ich skrine! Jednoduchá kooperatívna hra pre deti od troch rokov. Snahou hráčov je nájsť hračku, ktorá vydesí príšerky, ktoré sa zhromažďujú okolo postele. Každá príšerka sa bojí len jedinej určitej hračky - tej, ktorá je vyobrazená na jej karte. Ak hráč otočí správny žetón hračky, príšerka je vystrašená a jej kartu odloží do skrine. Ak však otočí nesprávny žetón, žiadnu príšerku nezaženie, namiesto toho musí otočiť jeden z troch dielikov príšerky Chvostozubky. Pokiaľ je otočený jej posledný tretí dielik, teda pokiaľ hráči mali tri neúspešné pokusy, objaví sa pri posteli ďalšia príšerka. Hráči zvíťazia pokiaľ sa im podarí zahnať všetky príšerky do skrine. Pokiaľ sa pri posteli objaví štvrtá príšerka, hráči prehrali. Hru ovplyvňujú aj žetóny malérov, ktoré môžu urýchliť príchod príšeriek. Hra sa dá prispôsobiť veku hráčov a pravidlá obsahujú niekoľko variant. Tu si môžete stiahnuť najnáročnejší variant hry nazvaný Príšerky v skupine.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky ... Nemôžete zaspať? Bojíte sa príšeriek? Začnite hrať a zažeňte ich späť do ich skrine!

Jednoduchá kooperatívna hra pre deti od troch rokov. Snahou hráčov je nájsť hračku, ktorá vydesí príšerky, ktoré sa zhromažďujú okolo postele. Každá príšerka sa bojí len jedinej určitej hračky - tej, ktorá je vyobrazená na jej karte. Ak hráč otočí správny žetón hračky, príšerka je vystrašená a jej kartu odloží do skrine. Ak však otočí nesprávny žetón, žiadnu príšerku nezaženie, namiesto toho musí otočiť jeden z troch dielikov príšerky Chvostozubky. Pokiaľ je otočený jej posledný tretí dielik, teda pokiaľ hráči mali tri neúspešné pokusy, objaví sa pri posteli ďalšia príšerka. Hráči zvíťazia pokiaľ sa im podarí zahnať všetky príšerky do skrine. Pokiaľ sa pri posteli objaví štvrtá príšerka, hráči prehrali. Hru ovplyvňujú aj žetóny malérov, ktoré môžu urýchliť príchod príšeriek. Hra sa dá prispôsobiť veku hráčov a pravidlá obsahujú niekoľko variant. Tu si môžete stiahnuť najnáročnejší variant hry nazvaný Príšerky v skupine.

Obsah hry:
  • 20 kariet príšeriek
  • 10 žetónov hračiek
  • 2 žetóny malérov
  • 3 časti príšerky Chvostozubky
  • skriňa
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2014
Hodnotenie hry
Erika
29.7.2014
Skvela kooperativna hra. Najskor sme ju hrali v ihrisku a od vtedy denne doma. Pre nas super, ze deti nehraju proti sebe, ale spolu proti strasidlam.
zuzana
20.11.2016
velmi dobra hra, deti hraju spolu a tesia sa spolocne z kazdeho uspechu...jedna z mal ahier, kde sa dokazu zapojit spolu 2.5, 4 a 6 rocne dieta. navyse to nie je o nahodnom hadzani kociek , ale o pamati !
Kristína D.
9.12.2019
Hra ma zaujala, deti sa pár krát zahrali vekové kategórie - 9,7,4,1 v čase kúpi bol vek 7,5,2 a moc to nezaujalo...
Lucia Šutáková
13.4.2023
velmi pekna hra pre deti, hrate spolu proti hre, u nas hrali dievcata od 2rokov
4 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje