Mary Magica
Vlastne sa mala malá Mary iba obliecť, ale ona radšej skúša čarovať. A zrazu nevie ani ako, ale celá skriňa oblečenia je porozhadzovaná a ona nevie, čo robiť. Ako má zistiť, ktoré sú čarovné kúsky oblečenia a ktoré obyčajné? Mary Magica je hra pre deti od troch rokov, kde si deti precvičia pamäť a pomôžu poupratovať izbu s rozhádzaným oblečením. Vždy je vyložená jedna karta, ktorú hráči práve hľadajú. Každý hráč na ťahu skúša nájsť správny kus. Priloží ku kusu figúrku Mary Magic a keď sa prilepí (pritiahne magnetom), môže si ho nechať. Následne sa otočí nový hľadaný kúsok. Na to, aby bolo hľadanie efektívnejšie, si treba pamätať, ktoré kúsky nie sú magnetické a vyhýbať sa im.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
10-15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vlastne sa mala malá Mary iba obliecť, ale ona radšej skúša čarovať. A zrazu nevie ani ako, ale celá skriňa oblečenia je porozhadzovaná a ona nevie, čo robiť. Ako má zistiť, ktoré sú čarovné kúsky oblečenia a ktoré obyčajné?

Mary Magica je hra pre deti od troch rokov, kde si deti precvičia pamäť a pomôžu poupratovať izbu s rozhádzaným oblečením. Vždy je vyložená jedna karta, ktorú hráči práve hľadajú. Každý hráč na ťahu skúša nájsť správny kus. Priloží ku kusu figúrku Mary Magic a keď sa prilepí (pritiahne magnetom), môže si ho nechať. Následne sa otočí nový hľadaný kúsok. Na to, aby bolo hľadanie efektívnejšie, si treba pamätať, ktoré kúsky nie sú magnetické a vyhýbať sa im.

Obsah hry:

Drevená figúrka Mary Magica s magnetom
18 kariet oblečenia
18 magnetických žetónov oblečenia
12 nemagnetických žetónov oblečenia
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wolfgang Dirscherl
Rok vydania:
2020
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje