Viva Topo
Hra v tomto vydaní je už nedostupná, ale ponúkame Vám nové vydanie tejto hry pod názvom Mlsné myšky Každá myška se může pokusit doběhnout až na konec cesty, nebo se po cestě schovat do domečků ke svým kamarádům. Čím dál myška doběhne, tím větší kus sýra pro svou rodinu získá. Zároveň jí ale hrozí mnohem větší nebezpečí, že ji dožene hladová kočka. Zvítězí ta myší rodina, které se podaří nasbírat nejvíce sýra.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
23,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra v tomto vydaní je už nedostupná, ale ponúkame Vám nové vydanie tejto hry pod názvom Mlsné myšky

Každá myška se může pokusit doběhnout až na konec cesty, nebo se po cestě schovat do domečků ke svým kamarádům. Čím dál myška doběhne, tím větší kus sýra pro svou rodinu získá. Zároveň jí ale hrozí mnohem větší nebezpečí, že ji dožene hladová kočka. Zvítězí ta myší rodina, které se podaří nasbírat nejvíce sýra.

Obsah hry:

hrací plán, 41 drevených figúriek (syry, myšky a kocúr), kocka, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Manfred Ludwig
Rok vydania:
2002
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Mária Chudová
26.5.2015
Túto hru som kúpila pre maličkú neter, keď ešte nevedela ani chodiť: treba si predsa vychovávať hráčsky dorast :) Dostala ju až o niekoľko rokov neskôr, vtedy sme zistili, že v krabici chýba kocka, hrali sme teda verziu "light" s obyčajnou šesťstenkou: mačka v tejto verzii (hýbe sa len pri jednotke a šestka platí ako šestka) nemá šancu nikoho zožrať, ale malej to nevadilo, aj tak sa hra smela skončiť iba tak, že ona si obsadila všetky štyri celé syry... a na záver spolu s menším bračekom nakŕmila myšky syrmi a mačku myškami... neskôr som túto hru raz hrala podľa pravidiel (traja dospelí) a musím uznať, že je to iné kafe. Výborná hra.
Jakub Celušák
16.11.2012
Stručne povedané, hra učí detí manažovať riziko. Ostane myška v hre dlhšie a riskuje tým, že ju zje mačka...a zároveň že získa väčší kus syra, alebo stačí myške minimalizovať riziko a získať najmenší syr? Pekná variácia na človeče, oživená motívom a novými funkciami.
20.10.2011
Super hra. Výborne sme sa zabavili.
3 Hodnotenia
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje