Dragomino CZ
Dragomino je samostatná hra z rodiny Kingdomino, ktorá je určená hlavne mladším hráčom. Budete v nej preskúmavať rozličné krajiny tajomného Dračieho ostrova, hľadať vzácne dračie vajíčka a snažiť sa skrotiť neposedných malých dráčikov.  Najprv navštívte novú krajinu, a to tak, že si vyberiete dielik, ktorý si priložíte do svojej preskúmanej oblasti. Ak sa vám podarí spojiť krajiny rovnakého typu, objavili ste dračie vajce. Teraz sa pozrite, či je to len škrupina, alebo či sa tam naozaj schováva malý dráčik. Komu sa podarí nájsť najviac dračích mláďat?
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý

Ak si objednáte hry od vydavateľstva MINDOK za viac ako 30, 50 či 70 eur (alebo obrích 120), môžete si vybrať nádherné darčeky zadarmo (viac v blogu).

21,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dragomino je samostatná hra z rodiny Kingdomino, ktorá je určená hlavne mladším hráčom. Budete v nej preskúmavať rozličné krajiny tajomného Dračieho ostrova, hľadať vzácne dračie vajíčka a snažiť sa skrotiť neposedných malých dráčikov. 

Najprv navštívte novú krajinu, a to tak, že si vyberiete dielik, ktorý si priložíte do svojej preskúmanej oblasti. Ak sa vám podarí spojiť krajiny rovnakého typu, objavili ste dračie vajce. Teraz sa pozrite, či je to len škrupina, alebo či sa tam naozaj schováva malý dráčik. Komu sa podarí nájsť najviac dračích mláďat?

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Cathala, Marie & Wilfried Fortovi
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje