Chyť draka!
Chyť draka! je strategická hra pre malých hráčov, ktorí sa ocitnú v bájnej krajine Drakomlsoch. Tu sa deti už od útleho veku učia loviť drakov. Úloha nie je taká náročná ako by sa mohlo zdať, pretože draci sú strašne maškrtní a ľahko sa nechajú zlákať na voňavé ovocie. Pre lov drakov je dôležité najprv získať pomôcky na lov, nabrať nejaké skúsenosti s menšími drakmi a až nakoniec si trúfnuť na dospelého draka. V miestnom sade dozrieva šťavnaté ovocie a na neho sa draci dajú dobre zlákať. Každému drakovi ale chutí niečo iné. Víťazí hráč, ktorému sa podarí uloviť troch dospelých drakov. ťah hráča spočíva v hode kockou. Za ovocie môže získať pomôcku na lov, alebo uloviť dračie mláďa. Lov dračích tínedžerov alebo dokonca dospelých drakov je zložitejší. Na ich polapenie je nutné hodiť správne ovocie a taktiež musíte mať ulovené dračie mláďa rovnakej farby ako je dospelý drak, ktorého chcete uloviť. Chyť draka! má veľmi jednoduché pravidlá. Hra obsahuje aj kooperatívny variant.    
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Chyť draka! je strategická hra pre malých hráčov, ktorí sa ocitnú v bájnej krajine Drakomlsoch. Tu sa deti už od útleho veku učia loviť drakov. Úloha nie je taká náročná ako by sa mohlo zdať, pretože draci sú strašne maškrtní a ľahko sa nechajú zlákať na voňavé ovocie.

Pre lov drakov je dôležité najprv získať pomôcky na lov, nabrať nejaké skúsenosti s menšími drakmi a až nakoniec si trúfnuť na dospelého draka. V miestnom sade dozrieva šťavnaté ovocie a na neho sa draci dajú dobre zlákať. Každému drakovi ale chutí niečo iné. Víťazí hráč, ktorému sa podarí uloviť troch dospelých drakov.

ťah hráča spočíva v hode kockou. Za ovocie môže získať pomôcku na lov, alebo uloviť dračie mláďa. Lov dračích tínedžerov alebo dokonca dospelých drakov je zložitejší. Na ich polapenie je nutné hodiť správne ovocie a taktiež musíte mať ulovené dračie mláďa rovnakej farby ako je dospelý drak, ktorého chcete uloviť.

Chyť draka! má veľmi jednoduché pravidlá. Hra obsahuje aj kooperatívny variant.

 

 

Obsah hry:

44 kariet drakov
16 kariet pomôcok
12 kariet dračích úloh
1 ovocná kocka
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jiří Dvořák
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje