My First Castle Panic
V kooperatívnej hre My First Castle Panic je vašou úlohou spoločne ubrániť zámok. Hra je určená pre deti od 4 rokov a pomáha naučiť deti spolupracovať a rozoznávať farby a tvary. Počas hry smerujú k veľkému krásnemu zámku príšery. Zámok je chránený múrom. K zámku vedie cestička s farebnými tvarmi. Hráči majú na ruke farebné karty s tvarmi. Cieľom je zahrať kartu rovnakej farby a tvaru ako je miesto na ceste, kde stojí príšera. Ak sa to hráčovi podarí, príšera ide do väzenia. Napätie vzrastá, keď sa do hry dostáva viac príšer, ktoré smerujú na zámok. Ak sa príšerám podarí preniknúť na zámok a zničiť ho, hráči okamžite hru spoločne prehrávajú. Ak sa hráčom podarí udržať zámok v bezpečí a poslať všetky príšery do väzenia, spoločne vyhrajú hru.   
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
20,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kooperatívnej hre My First Castle Panic je vašou úlohou spoločne ubrániť zámok. Hra je určená pre deti od 4 rokov a pomáha naučiť deti spolupracovať a rozoznávať farby a tvary.

Počas hry smerujú k veľkému krásnemu zámku príšery. Zámok je chránený múrom. K zámku vedie cestička s farebnými tvarmi. Hráči majú na ruke farebné karty s tvarmi. Cieľom je zahrať kartu rovnakej farby a tvaru ako je miesto na ceste, kde stojí príšera. Ak sa to hráčovi podarí, príšera ide do väzenia. Napätie vzrastá, keď sa do hry dostáva viac príšer, ktoré smerujú na zámok. Ak sa príšerám podarí preniknúť na zámok a zničiť ho, hráči okamžite hru spoločne prehrávajú. Ak sa hráčom podarí udržať zámok v bezpečí a poslať všetky príšery do väzenia, spoločne vyhrajú hru. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Justin De Witt
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje