Race to the Treasure
V temnej jaskyni sa skrýva drahocenný poklad, ktorý stráži nebezpečný obor. Vydajte sa spoločne na dobrodružnú výpravu a pokúste sa získať poklad skôr, než sa obor vráti do svojej jaskyne. Cesta lesom ale nie je vôbec jednoduchá, musíte nájsť 3 kľúče k truhlici. Kto bude pri poklade ako prvý? Obor alebo hráči?Race to the Treasure je jednoduchá kooperatívna hra, ktorú zvládnu aj najmenší hráči. Hráči predstavujú skupinku statočných škriatkov, ktorí chcú získať poklad obra, no musia sa k jeho jaskyni dostať skôr ako sa obor vráti. Cestou lesom ale musia nájsť tri stratené kľúče k truhlici s pokladom. Počas hry prikladajú kartičky, ktorými vytvárajú cestu vedúcu k jaskyni s pokladom. Pokiaľ však hráči vytiahnu kartičku obra, znamená to, že obor sa blíží.
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Nevieme zaručiť dodanie do Vianoc
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Nevieme zaručiť dodanie do Vianoc
Predajňa BB: Nevieme zaručiť dodanie do Vianoc
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V temnej jaskyni sa skrýva drahocenný poklad, ktorý stráži nebezpečný obor. Vydajte sa spoločne na dobrodružnú výpravu a pokúste sa získať poklad skôr, než sa obor vráti do svojej jaskyne. Cesta lesom ale nie je vôbec jednoduchá, musíte nájsť 3 kľúče k truhlici. Kto bude pri poklade ako prvý? Obor alebo hráči?
Race to the Treasure je jednoduchá kooperatívna hra, ktorú zvládnu aj najmenší hráči. Hráči predstavujú skupinku statočných škriatkov, ktorí chcú získať poklad obra, no musia sa k jeho jaskyni dostať skôr ako sa obor vráti. Cestou lesom ale musia nájsť tri stratené kľúče k truhlici s pokladom. Počas hry prikladajú kartičky, ktorými vytvárajú cestu vedúcu k jaskyni s pokladom. Pokiaľ však hráči vytiahnu kartičku obra, znamená to, že obor sa blíží.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gina Manola
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje