The Stack Family
V jedno slnečné jarné ráno sa rodinka Stackovcov rozhodla hrať na záhrade s balónmi  a šarkanom. Čo však nikto nečakal bola otvorená truhlica s hračkami. Vietor vyfúkal všetky hračky von a tie ostali vysieť na vetvách stromu. Je na vás, aby ste pomohli spoločnými silami celej rodinke pozbierať všetky hračky zo stromu skôr ako sa zotmie. Musia vyliezť jeden druhému na chrbát a skúsiť pochytať všetko čo je na strome. The Stack Family je kooperatívna hra pre celú rodinu, ktorú vôbec nie je jednorduché vyhrať. Vyhrať môžeme jedine spoločnými silami. Takže dajme hlavy dkopy a poďme na to.  
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V jedno slnečné jarné ráno sa rodinka Stackovcov rozhodla hrať na záhrade s balónmi  a šarkanom. Čo však nikto nečakal bola otvorená truhlica s hračkami. Vietor vyfúkal všetky hračky von a tie ostali vysieť na vetvách stromu. Je na vás, aby ste pomohli spoločnými silami celej rodinke pozbierať všetky hračky zo stromu skôr ako sa zotmie. Musia vyliezť jeden druhému na chrbát a skúsiť pochytať všetko čo je na strome.

The Stack Family je kooperatívna hra pre celú rodinu, ktorú vôbec nie je jednorduché vyhrať. Vyhrať môžeme jedine spoločnými silami. Takže dajme hlavy dkopy a poďme na to.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Steven Michiel Rijsdijk, Anne Mijke van Harten
Rok vydania:
2019
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje