Tvarohrátky (Hra s tvarmi)
Pútavá kartová hra, v ktorej musia hráči predviesť bleskový postreh, rýchlo sa zorientovať v kartách na stole a schmatnúť tú, ktorá dáva najlepšiu odpoveď na danú otázku. No pozor – tvary a farby sa s nami často zahrávajú… Jeden z hráčov vytiahne zo špeciálnej škatuľky kartu s obrázkom. Na obrázkoch sú postavy, zvieratá, stavby a ďalšie veci. Všetky obrázky sa skladajú zo základných geometrických tvarov rôznej veľkosti a farieb. Len čo je karta s obrázkom vytiahnutá zo škatuľky, nesmiete stratiť ani sekundu! Hra obsahuje tri rôzne varianty odstupňované podľa veku a pomôže zlepšiť sústredenie a rýchlosť reakcií celej rodiny. 
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pútavá kartová hra, v ktorej musia hráči predviesť bleskový postreh, rýchlo sa zorientovať v kartách na stole a schmatnúť tú, ktorá dáva najlepšiu odpoveď na danú otázku. No pozor – tvary a farby sa s nami často zahrávajú…

Jeden z hráčov vytiahne zo špeciálnej škatuľky kartu s obrázkom. Na obrázkoch sú postavy, zvieratá, stavby a ďalšie veci. Všetky obrázky sa skladajú zo základných geometrických tvarov rôznej veľkosti a farieb. Len čo je karta s obrázkom vytiahnutá zo škatuľky, nesmiete stratiť ani sekundu! Hra obsahuje tri rôzne varianty odstupňované podľa veku a pomôže zlepšiť sústredenie a rýchlosť reakcií celej rodiny. 

Obsah hry:

54 kariet s obrázkami
15 kariet voľby
špeciálna škatuľka na karty
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje