Panic Lab
Panic Lab je hra pre 2-10 hráčov, ktorá Vás naučí rýchlo, veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu.   Panic Lab je postrehová hra, kde musia hráči čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória. Hodom špeciálnych kociek zistíte, z ktorého laboratória a akým smerem meňavka utiekla, a aj to, ako vyzerá. Najrýchlejší hráč, ktorý ukáže na správnu kartu meňavky získava bod. Ale pozor! Meňavka na  útek používá nielen ventiláciu, ale na svojej ceste stretáva aj mutačné komory, kde dokáže zmeniť svoj tvar, farbu aj vzor. Pravidlá hry
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry
Panic Lab je hra pre 2-10 hráčov, ktorá Vás naučí rýchlo, veľmi rýchlo prehodnocovať danú situáciu. Kto to nezvládne, nemá v laboratóriu žiadnu šancu.
 
Panic Lab je postrehová hra, kde musia hráči čo najskôr nájsť meňavku, ktorá utiekla z laboratória. Hodom špeciálnych kociek zistíte, z ktorého laboratória a akým smerem meňavka utiekla, a aj to, ako vyzerá. Najrýchlejší hráč, ktorý ukáže na správnu kartu meňavky získava bod. Ale pozor! Meňavka na  útek používá nielen ventiláciu, ale na svojej ceste stretáva aj mutačné komory, kde dokáže zmeniť svoj tvar, farbu aj vzor.

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dominique Ehrhard
Rok vydania:
2014
Hodnotenie hry
janette
23.12.2017
Výborna postrehovo logická hra.Kde skončila meňavka?V ktorej komore zmutovala a zmenila farbu,tvar a vzor? No fajnová hra aj pre dospelákov.Vrele doporučujem.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje