Hook!
More je pokojné a jemné vlny kolíšu pirátske lode. Piráti a námorníci zabíjajú čas obľúbenou hrou: snažia sa chytiť čo najviac papagájov, zatiaľ čo po sebe hádžu delové gule. Ale pozor na Čierneho Piráta – pred ním nikto nie je v bezpečí! Sudy a prázdne vtáčie klietky vedia ukryť pred ťažkými železnými guľami a fľaša dobrého rumu pomôže zabudnúť na bolesť od nich. Je jedno s koľkými hrčami a modrinami vyjdete z boja, jediná dôležitá vec je stať sa pirátom alebo námorníkom s najväčším počtom papagájov! Hook! je zábavná postrehová hra, s netradičnými mechanizmami. Rýchle rozhodovanie, správna voľba, postreh ale hlavne veľa zábavy na vás čaká v tejto jedinečnej hre. Hra má viacero módov, môžete hrať každý proti každému, alebo tímovo - tri dvojice proti sebe, alebo dve trojice proti sebe.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

More je pokojné a jemné vlny kolíšu pirátske lode. Piráti a námorníci zabíjajú čas obľúbenou hrou: snažia sa chytiť čo najviac papagájov, zatiaľ čo po sebe hádžu delové gule. Ale pozor na Čierneho Piráta – pred ním nikto nie je v bezpečí! Sudy a prázdne vtáčie klietky vedia ukryť pred ťažkými železnými guľami a fľaša dobrého rumu pomôže zabudnúť na bolesť od nich. Je jedno s koľkými hrčami a modrinami vyjdete z boja, jediná dôležitá vec je stať sa pirátom alebo námorníkom s najväčším počtom papagájov!

Hook! je zábavná postrehová hra, s netradičnými mechanizmami. Rýchle rozhodovanie, správna voľba, postreh ale hlavne veľa zábavy na vás čaká v tejto jedinečnej hre. Hra má viacero módov, môžete hrať každý proti každému, alebo tímovo - tri dvojice proti sebe, alebo dve trojice proti sebe.

Obsah hry:
  • 6 kariet zásahov
  • 18 kariet zacielenia
  • 54 žetónov gúľ
  • 96 kariet cieľov
  • 5 prehľadových kariet
  • 1 karta komapsu
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Teubner
Rok vydania:
2014
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Alena
25.3.2018
Idete strmhlav za výhrou a vrháte sa na papagájov? Alebo máte namále a radšej sa schováte do suda? Čo takto vyradiť najúspešnejšieho hráča a zamerať sa na vykynoženie jeho tímu námorníkov? Bude istejšie zbaviť sa najslabšieho hráča a pripraviť ho o posledný život, a predtým si ešte vypiť 1 pivo?
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje