Bad Maps
Vo veselej pirátskej hre Bad Maps sa z vás stanú pirátsky kapitáni, ktorí posielajú svojich pirátov na ostrov za pokladom. Niektorí skončia v pasci, iní sa dostanú až k pokladu. Ale pozor na ostatných kapitánov, je dosť možné, že s vami nebudú ťahať za jeden koniec. Bad Maps je svižná hra, v ktorej je dôležité správne programovanie svojich figúrok (pirátov). Hra trvá 2 kolá, hráči ukladajú dieliky mapy a programujú pohyb svojich figúrok. V každom kole sa niektoré karty vyložia lícom nahor, niektoré lícom nadol, takže inštrukcie na niektorých kartách ostanú skryté. Hráči vidia len typ karty. Figúrky sa potom pohybujú na základe inštrukcií, ktoré dostali od svojho kapitána, čo ich občas môže vohnať do pasce. V každom kole hráči získajú víťazné body podľa toho ako blízko, alebo niekedy ako ďaleko, sú od pokladu. Kapitán, ktorý zloží najlepšiu mapu pokladu, sa stane víťazom.  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
25,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vo veselej pirátskej hre Bad Maps sa z vás stanú pirátsky kapitáni, ktorí posielajú svojich pirátov na ostrov za pokladom. Niektorí skončia v pasci, iní sa dostanú až k pokladu. Ale pozor na ostatných kapitánov, je dosť možné, že s vami nebudú ťahať za jeden koniec.

Bad Maps je svižná hra, v ktorej je dôležité správne programovanie svojich figúrok (pirátov). Hra trvá 2 kolá, hráči ukladajú dieliky mapy a programujú pohyb svojich figúrok. V každom kole sa niektoré karty vyložia lícom nahor, niektoré lícom nadol, takže inštrukcie na niektorých kartách ostanú skryté. Hráči vidia len typ karty. Figúrky sa potom pohybujú na základe inštrukcií, ktoré dostali od svojho kapitána, čo ich občas môže vohnať do pasce.

V každom kole hráči získajú víťazné body podľa toho ako blízko, alebo niekedy ako ďaleko, sú od pokladu.

Kapitán, ktorý zloží najlepšiu mapu pokladu, sa stane víťazom.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tim Armstrong (II)
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje