Dungeon Hustle
V hre Dungeon Hustle sa z hráčov stávajú fantasy postavy, ktoré sa ženú podsvetím, len aby získali meče, kľúče, štíty, zvitky a čarovné nápoje. Každý predmet je v rôznych farbách a získať tieto drahocenné veci znamená, že hráči musia prebehnúť temnými chodbami rovnakej farby. Ak hráč začne svoj ťah na dieliku s červeným kľúčom, pokračuje cestou, na ktorej je položený červený meč, ďalší červený kľúč, červený štít a biely meč. Na bielom meči hráč musí zastať a pozbiera všetky červené predmety, ktorými prešiel.  Hráči potrebujú predmety, aby mohli bojovať s príšerami, splniť rôzne úlohy a nakúpiť ďalšie predmety.  Dungeon Hustle obsahuje aj prvky semi-kooperatívnej hry, pretože hráči si môžu pomôcť navzájom, začo získajú odmenu a všetci majú spoločný cieľ - zabrániť príšerám, aby neušli z podzemia. Hra končí v momente, keď sa podarí ujsť určitému počtu príšer. Vtedy si hráči spočítajú víťazné body a určia víťaza.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
26,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Dungeon Hustle sa z hráčov stávajú fantasy postavy, ktoré sa ženú podsvetím, len aby získali meče, kľúče, štíty, zvitky a čarovné nápoje. Každý predmet je v rôznych farbách a získať tieto drahocenné veci znamená, že hráči musia prebehnúť temnými chodbami rovnakej farby. Ak hráč začne svoj ťah na dieliku s červeným kľúčom, pokračuje cestou, na ktorej je položený červený meč, ďalší červený kľúč, červený štít a biely meč. Na bielom meči hráč musí zastať a pozbiera všetky červené predmety, ktorými prešiel.  Hráči potrebujú predmety, aby mohli bojovať s príšerami, splniť rôzne úlohy a nakúpiť ďalšie predmety. 

Dungeon Hustle obsahuje aj prvky semi-kooperatívnej hry, pretože hráči si môžu pomôcť navzájom, začo získajú odmenu a všetci majú spoločný cieľ - zabrániť príšerám, aby neušli z podzemia. Hra končí v momente, keď sa podarí ujsť určitému počtu príšer. Vtedy si hráči spočítajú víťazné body a určia víťaza. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tim Eisner, Ben Eisner
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje