Dirty Dinos (Dinosauři do vany)
Dinosauři, do vany! je zábavná detská hra, v ktorej musíte namydliť štyroch dinosaurov tak, aby v kúpelni poletovalo čo najviac bubliniek. Každý hráč má svoju dosku s vaňou, do ktorej musí postupne umiestniť 4 dinosaurov. Dinosauri sa nalákajú do vany pomocou dvoch ruletiek - jedna zobazuje farby, duhá typ dinosaura. V ponuke sú špinaví dinosuri. V momente, keď ich hráč dostane do vane, otočí ich lícom nahor a až vtedy vidí, koľko je okolo dinosaura bublín. Bubliny sú pre víťazstvo veľmi dôležité. Pre hráča, ktorý dostal do vane všetkých 4 dinosaurov hra nekončí. V prípade, že niektorému hráčovi padne na ruletkách kombinácia dinosaura, ktorú má hráč vo vani, musí toho dinosaura odovzdať a opäť sa vráti do hry a snaží sa zaplniť miesto iným dinosaurom. Hru je možné hrať aj ako postrehovú. Hra je krásne spracovaná a je vyrobená z tvrdého kartónu.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dinosauři, do vany! je zábavná detská hra, v ktorej musíte namydliť štyroch dinosaurov tak, aby v kúpelni poletovalo čo najviac bubliniek. Každý hráč má svoju dosku s vaňou, do ktorej musí postupne umiestniť 4 dinosaurov. Dinosauri sa nalákajú do vany pomocou dvoch ruletiek - jedna zobazuje farby, duhá typ dinosaura.

V ponuke sú špinaví dinosuri. V momente, keď ich hráč dostane do vane, otočí ich lícom nahor a až vtedy vidí, koľko je okolo dinosaura bublín. Bubliny sú pre víťazstvo veľmi dôležité. Pre hráča, ktorý dostal do vane všetkých 4 dinosaurov hra nekončí. V prípade, že niektorému hráčovi padne na ruletkách kombinácia dinosaura, ktorú má hráč vo vani, musí toho dinosaura odovzdať a opäť sa vráti do hry a snaží sa zaplniť miesto iným dinosaurom.

Hru je možné hrať aj ako postrehovú.

Hra je krásne spracovaná a je vyrobená z tvrdého kartónu.

Obsah hry:

4 hracie dosky
1 doska s otočnými šipkami
2 dvojdielne šipky
25 kariet dinosaurov

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje