Counting Mountain (Honí tě yeti)
Honí tě yetti! je 3D hra, v ktorej sa malí horolezci učia sčítavať malé čísla, zatiaľ čo je im v pätách yeti.Komu prvému sa podarí dostať na vrchol hory? Hra má nádherný 3D plán s veľkou horou, po ktorej vedú cestičky. Práve tými cestičkami sa musí hráč dostať zo základného tábora až na vrchol hory.  Hráč, ktorý je na ťahu, otočí dve stopy. Ak sú na nich čísla, spočíta ich a svojho horolezca posunie o toľko políčok, koľko je súčet čísel na stopách. Ak je na jednej stope yeti, hráč je v ohrození života a musí ujsť späť o toľko políčok koľko mu určuje druhá stopa. Môže sa stať, že hráč otočí obe stopy s yetim. V tom prípade sa musia všetci hráči na kopci posunúť o dve políčka späť.  Hra je krásne spracovaná a je vyrobená z tvrdého kartónu.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Honí tě yetti! je 3D hra, v ktorej sa malí horolezci učia sčítavať malé čísla, zatiaľ čo je im v pätách yeti.Komu prvému sa podarí dostať na vrchol hory? Hra má nádherný 3D plán s veľkou horou, po ktorej vedú cestičky. Práve tými cestičkami sa musí hráč dostať zo základného tábora až na vrchol hory. 

Hráč, ktorý je na ťahu, otočí dve stopy. Ak sú na nich čísla, spočíta ich a svojho horolezca posunie o toľko políčok, koľko je súčet čísel na stopách. Ak je na jednej stope yeti, hráč je v ohrození života a musí ujsť späť o toľko políčok koľko mu určuje druhá stopa. Môže sa stať, že hráč otočí obe stopy s yetim. V tom prípade sa musia všetci hráči na kopci posunúť o dve políčka späť. 

Hra je krásne spracovaná a je vyrobená z tvrdého kartónu.

Obsah hry:

1 skladacia hracia dosku
1 dvojdielna 3D hora
4 hracie figúrky
4 stojany
1 figúrka vrcholu
10 kariet so stopami
3 obrázky yettiho

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje