Gophers´ Maze
Malé sysle sa zobudili po dlhom zimnom spánku a sú veľmi hladné! Je čas ísť hľadať zásoby uložené v dlhých a kľukatých norách. Bludiská sú dlhé, majú až šesť úrovní s tajnými chodbami a sysle zabudli, kam uložili zásoby obilia a ostatné jedlo. Iba najšikovnejšie z nich dokážu nájsť svoje zásoby! Jedinečná závodná Gophers´ Maze má viacero úrovní. V priebehu hry sa hráči snažia zhromažďovať zásoby jedla a pohybujú sa z jedného miesta na druhé prostredníctvom špeciálnych tajných chodieb. Sysle (hráči) sa snažia zozbierať čo najviac žaluďov, jahôd a klasov. Plazia sa dlhými kľukatými chodbami a niekedy vďaka tajnému prechodu objavia nové chodby!
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
20,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Malé sysle sa zobudili po dlhom zimnom spánku a sú veľmi hladné! Je čas ísť hľadať zásoby uložené v dlhých a kľukatých norách. Bludiská sú dlhé, majú až šesť úrovní s tajnými chodbami a sysle zabudli, kam uložili zásoby obilia a ostatné jedlo. Iba najšikovnejšie z nich dokážu nájsť svoje zásoby!

Jedinečná závodná Gophers´ Maze má viacero úrovní. V priebehu hry sa hráči snažia zhromažďovať zásoby jedla a pohybujú sa z jedného miesta na druhé prostredníctvom špeciálnych tajných chodieb. Sysle (hráči) sa snažia zozbierať čo najviac žaluďov, jahôd a klasov. Plazia sa dlhými kľukatými chodbami a niekedy vďaka tajnému prechodu objavia nové chodby!

Obsah hry:
  • 58 kariet
  • herná doska s otáčajúcimi sa stranami
  • 5 figúrok
  • 5 žetónov s košíkmi
  • kocka
  • pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje