Labyrinth SK, CZ
Napínavá hra pre deti, pri ktorej sa budú triasť steny. Posúvajte chodby bludiska tak, aby ste sa dostali k pokladom a drakom. Pozor ale na spoluhráčov! Aj oni sa chcú dostať ku svojim pokladom, ktoré môžu byť ukryté úplne inde... Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky kartičky a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Napínavá hra pre deti, pri ktorej sa budú triasť steny. Posúvajte chodby bludiska tak, aby ste sa dostali k pokladom a drakom. Pozor ale na spoluhráčov! Aj oni sa chcú dostať ku svojim pokladom, ktoré môžu byť ukryté úplne inde...

Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky kartičky a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  

Obsah hry:
  • 1 herný plán
  • 34 kartičiek s chodbami
  • 24 tajných kartičiek
  • 4 figúrky
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Max J. Kobbert
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
macoac
13.11.2013
Dcéra si ju priala k meninám. Pri objednavaní som ani nepočital stým aká bude chytľavá. Bol som z nej milo prekvapený. Hra má jednoduché pravidla. Nielen deti ju hrávajú veľmi radi. Podobá sa hre Burg Appenzell.
Riso
11.1.2014
Hra je fakt super. Ked clovek chce rozmyslat, moze nad tahom sediet aj 5 minut ;-) Skvele na logicke aj priestorove myslenie.
Margarétka
27.12.2016
Zaujímavá a zábavná hra...pre malých aj pre veľkých. Hráme ju na viac variant - prvá je základná, kedy sa rozdajú kartičky a každý hráč si ide za svojím pokladom. Druhá je, že kartičky ostávajú v jednej spoločnej kôpke a každý hráč si zoberie kartičku s pokladom, keď ho nájde, zoberie si ďalšiu kartičku zo spoločnej kopy...keď sa kopa minie vyhráva ten hráč, ktorý našiel najviac pokladov...
Zuzana
14.1.2017
Super hra, synovi sme ju objednali pod stromček. Najprv som bola prekvapená jednoduchosťou pravidiel, ale teraz to vidím ako veľkú výhodu, človek si nemusí pamätať žiadne zbytočnosti. Radi si ju zahráme aj my dospelí.
4 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje