Labyrinth Super Mario
„Mamma mia!“ Kde je Super Mario? Hrdina sa spolu so svojim bratom Luigim, Yoshim, princeznou Peach, Donkey Kongom a mnoho ďalšími postavami z hier Super Mario™ skryl v bláznivom labyrinte! Posúvajte karty v labyrinte premyslene a šikovne tak, aby vznikali nové cesty, ktoré vás dovedú ku vašim obľúbeným postavám.  Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami postáv, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky svoje karty a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
26,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

„Mamma mia!“ Kde je Super Mario? Hrdina sa spolu so svojim bratom Luigim, Yoshim, princeznou Peach, Donkey Kongom a mnoho ďalšími postavami z hier Super Mario™ skryl v bláznivom labyrinte! Posúvajte karty v labyrinte premyslene a šikovne tak, aby vznikali nové cesty, ktoré vás dovedú ku vašim obľúbeným postavám. 

Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami postáv, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky svoje karty a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  

Obsah hry:
  • - 1 herný plán
  • 34 kartičiek s chodbami
  • 24 kariet s postavami
  • 4 figúrky
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Max J. Kobbert
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje