Das Magische Labyrinth (Magický labyrint)
Krásna detská a rodinná hra, v ktorej záleží na pamäti, taktike a aj šťastí. Zaujímavý mechanizmus bol odmenený cenami vo viacerých krajinách. Pod povrchom je skrytá sieť drevených dielikov, zábran. Z vrecúška sa vytiahne jeden zo symbolov hracej plochy a hráči sa k nemu snažia dostať figúrkami. Tie majú zo spodnej strany guľôčku a v sebe magnet. Ak sa chcete pohnúť na ploche niekam, kde pod ňou stojí v ceste zábrana, guľôčka padne a musíte začínať odznova. Pamätať si rozmiestnenie dielikov je kľúčové (pre každú hru je možné rozostaviť ich inak).
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
36,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Krásna detská a rodinná hra, v ktorej záleží na pamäti, taktike a aj šťastí. Zaujímavý mechanizmus bol odmenený cenami vo viacerých krajinách.

Pod povrchom je skrytá sieť drevených dielikov, zábran. Z vrecúška sa vytiahne jeden zo symbolov hracej plochy a hráči sa k nemu snažia dostať figúrkami. Tie majú zo spodnej strany guľôčku a v sebe magnet. Ak sa chcete pohnúť na ploche niekam, kde pod ňou stojí v ceste zábrana, guľôčka padne a musíte začínať odznova. Pamätať si rozmiestnenie dielikov je kľúčové (pre každú hru je možné rozostaviť ich inak).

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dirk Baumann
Rok vydania:
2009
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje