Labyrinth POKÉMON
Napínavá hra pre deti, pri ktorej sa budú naháňať Pokémon v bludisku. Posúvajte chodby bludiska tak, aby ste sa dostali ku správnym Pokémonom. Pozor ale na spoluhráčov! Aj oni sa chcú dostať ku svojim Pokémonom, ktorý sa môžu ukrývať úplne inde... Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú so žetónmi Pokémonov, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si žetón vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky žetóny a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Napínavá hra pre deti, pri ktorej sa budú naháňať Pokémon v bludisku. Posúvajte chodby bludiska tak, aby ste sa dostali ku správnym Pokémonom. Pozor ale na spoluhráčov! Aj oni sa chcú dostať ku svojim Pokémonom, ktorý sa môžu ukrývať úplne inde...

Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu, ktorý sa vďaka tomu neustále mení. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú so žetónmi Pokémonov, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si žetón vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky žetóny a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.  

Obsah hry:

1 hrací plán so 16 fixnými dielikmi bludiska
34 voľných dielikov bludiska
24 poké ball tokenov
4 pokémon figúrky na stojane
4 základne
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Max J. Kobbert
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje