Villa der Vampire
Blíži sa veľký upírsky festival, ktorý sa koná len raz za 99 rokov, no starí upíri stále spia vo svojich zatuchnutých kobkách a zdá sa, že sa na festival nestihnú prebudiť. To malí upírici nechcú dopustiť a tak chcú starých upírov zobudiť. A čo je na to najlepšie? Samozrejme poriadny kus cesnaku! V hre Villa der Vampire sa deti v úlohe malých upírikov snažia s pomocou troch netopierov manévrovať cesnakom a dostať ho na tie správne miesta. Tie predstavujú kobky starých upírov, ktorých chcú pomocou cesnaku zobudiť a tak získať víťazné body. Ťah každého hráča je limitovaný časom, ktorý odpočítavajú presýpacie hodiny. Počas svojho ťahu sa hráč snaží dopraviť čo najviac cesnakov na tie správne miesta. Kam treba jednotlivé cesnaky dogúľať určí hod kockou.  
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Blíži sa veľký upírsky festival, ktorý sa koná len raz za 99 rokov, no starí upíri stále spia vo svojich zatuchnutých kobkách a zdá sa, že sa na festival nestihnú prebudiť. To malí upírici nechcú dopustiť a tak chcú starých upírov zobudiť. A čo je na to najlepšie? Samozrejme poriadny kus cesnaku!

V hre Villa der Vampire sa deti v úlohe malých upírikov snažia s pomocou troch netopierov manévrovať cesnakom a dostať ho na tie správne miesta. Tie predstavujú kobky starých upírov, ktorých chcú pomocou cesnaku zobudiť a tak získať víťazné body. Ťah každého hráča je limitovaný časom, ktorý odpočítavajú presýpacie hodiny. Počas svojho ťahu sa hráč snaží dopraviť čo najviac cesnakov na tie správne miesta. Kam treba jednotlivé cesnaky dogúľať určí hod kockou.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Guido Hoffmann, Jens-Peter Schliemann
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje