Nelly
Nelly je hrošica, ktorá žije v jednom malom jazere v Afrike spolu so svojimi kamarátmi - malou korytnačkou a volavkou. Má tu všetko čo potrebuje pre spokojný život, kamaráti sa vozia na jej chrbte, ale v jazere žijú zákerné kraby, ktoré radi štípu Nelly do nosa...  O čo vlastne v tejto hre ide? Hráči majú k dispozícii tri rôzne akcie. Môžu na hroší chrbát položiť korytnačku, nakŕmiť Nelly rastlinkou, alebo premiestniť volavku. Ak však Nelly zje rastlinku s krabom, ten ju uštipne a Nelly sa ponorí. Korytnačky spadnú a všetko môže začať odznova. Hráč, ktorý sa prvý zbaví všetkých svojich korytnačiek sa stane víťazom hry.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
25 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nelly je hrošica, ktorá žije v jednom malom jazere v Afrike spolu so svojimi kamarátmi - malou korytnačkou a volavkou. Má tu všetko čo potrebuje pre spokojný život, kamaráti sa vozia na jej chrbte, ale v jazere žijú zákerné kraby, ktoré radi štípu Nelly do nosa... 

O čo vlastne v tejto hre ide? Hráči majú k dispozícii tri rôzne akcie. Môžu na hroší chrbát položiť korytnačku, nakŕmiť Nelly rastlinkou, alebo premiestniť volavku. Ak však Nelly zje rastlinku s krabom, ten ju uštipne a Nelly sa ponorí. Korytnačky spadnú a všetko môže začať odznova. Hráč, ktorý sa prvý zbaví všetkých svojich korytnačiek sa stane víťazom hry.Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
25 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andreas Frei, Lukas Frei, Ueli Frei
Rok vydania:
2009
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje