Enuk
Malý eskimácky chlapček Enuk je celý bez seba, pretože ide so svojimi veľkými bratmi do ľadovej divočiny. Možno uvidí ozajstných ľadových medveďov, bude pozorovať loviace tulene a on sám možno bude loviť ryby. Ale najviac sa teší na stavanie iglu. Lenže deň je taký krátky...  V hre Enuk budú deti stavať iglu a hľadať čo najviac zvieratiek. Komu sa podarí nazbierať najviac dielikov zo zvieratkami a postaviť iglu, ten sa stane víťazom. Pri hre si deti precvičia pamäť a svoju odvahu pokúšať šťastie pri otáčaní jednotlivých dielikov.    
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Malý eskimácky chlapček Enuk je celý bez seba, pretože ide so svojimi veľkými bratmi do ľadovej divočiny. Možno uvidí ozajstných ľadových medveďov, bude pozorovať loviace tulene a on sám možno bude loviť ryby. Ale najviac sa teší na stavanie iglu. Lenže deň je taký krátky... 

V hre Enuk budú deti stavať iglu a hľadať čo najviac zvieratiek. Komu sa podarí nazbierať najviac dielikov zo zvieratkami a postaviť iglu, ten sa stane víťazom. Pri hre si deti precvičia pamäť a svoju odvahu pokúšať šťastie pri otáčaní jednotlivých dielikov.  

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stefan Dorra, Manfred Reindl
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje