Pigs in pants (Prasátka ve spodkách)
Prasátka ve spodkách je detská hra, v ktorej musia deti nazbierať svojim malým holým prasiatkam toľko treniek, koľko dokážu. Každý hráč obdrží jedno holé prasiatko, na ktoré bude umiestňovať získané spodky. Na stole sú vždy vyložené 4 karty.  Keď je hráč na ťahu, skontroluje, či sa niektorá z jeho kariet (na ruke, alebo vrchná karta na prasiatku) nezhoduje s niektorou kartou z ponuky, prípadne s vrchnou katou niektorého protihráča. Ak sa zhoduje, hráč si kartu vezme a umiestni ju na svoje prasiatko. V pípade, že si berie kartu od súpera a nie z ponuky, neberie si len vrchnú kartu, ale hneď celý balík. Hra je krásne spracovaná a je vyrobená z tvrdého kartónu.  
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Prasátka ve spodkách je detská hra, v ktorej musia deti nazbierať svojim malým holým prasiatkam toľko treniek, koľko dokážu. Každý hráč obdrží jedno holé prasiatko, na ktoré bude umiestňovať získané spodky. Na stole sú vždy vyložené 4 karty. 

Keď je hráč na ťahu, skontroluje, či sa niektorá z jeho kariet (na ruke, alebo vrchná karta na prasiatku) nezhoduje s niektorou kartou z ponuky, prípadne s vrchnou katou niektorého protihráča. Ak sa zhoduje, hráč si kartu vezme a umiestni ju na svoje prasiatko. V pípade, že si berie kartu od súpera a nie z ponuky, neberie si len vrchnú kartu, ale hneď celý balík.

Hra je krásne spracovaná a je vyrobená z tvrdého kartónu.

 

Obsah hry:

4 hracie dosky
40 kariet spodkov (10 druhov po 4 kusy)

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje