Giraffes in scarves (žirafy v šálách)
Žirafy v šáloch je detská vzdelávacia hra, v ktorej sa malí hráči snažia svojim žirafám omotať okolo krku čo najviac šálov. Pecvičia si pri tom farby, jednoduché počty a jednoduché strategické hranie. Každý hráč dostane základňu - nohy žirafy - na ktorú sa umiestňuje krk so šálmi a žirafia hlava. Krk a hlava sa ukrývajú na kartičkách otočených lícom nadol; na zadnej strane týchto kartičiek sú farebné bodky. Hráč, ktorý je na ťahu, hádže farebnou kockou a berie si kartičku farby, ktorá mu padla na kocke. Nie vždy ale môže umiestniť kartičku. Ak žirafa ešte nemá krk, nemôže dostať hlavu. Keď má žirafa hlavu, nie je kde umiestniť krk. Háč s kompletnou žirafou nevypadáva z hry. Kartičky krku, na ktoré hráč potom narazí, si ukladá nabok. Kartičku hlavy môže umiestniť na protihráčovu žirafu a tak i jemu ukončiť predčasne zber šálov. Víťazí hráč, ktorého žirafa nazbierala v priebehu hry najviac šálov. Nemusí to byť práve žirafa s najdlhším krkom - niektoré časti krku sú totiž bez šálu a iné majú hneď dva šály.  Hra je veľmi pekne spracovaná. Žirafa potápač, či baletka určite potešia každé dieťa. Hra je vyrobená zo silného kartónu.  
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Žirafy v šáloch je detská vzdelávacia hra, v ktorej sa malí hráči snažia svojim žirafám omotať okolo krku čo najviac šálov. Pecvičia si pri tom farby, jednoduché počty a jednoduché strategické hranie. Každý hráč dostane základňu - nohy žirafy - na ktorú sa umiestňuje krk so šálmi a žirafia hlava. Krk a hlava sa ukrývajú na kartičkách otočených lícom nadol; na zadnej strane týchto kartičiek sú farebné bodky. Hráč, ktorý je na ťahu, hádže farebnou kockou a berie si kartičku farby, ktorá mu padla na kocke. Nie vždy ale môže umiestniť kartičku. Ak žirafa ešte nemá krk, nemôže dostať hlavu. Keď má žirafa hlavu, nie je kde umiestniť krk. Háč s kompletnou žirafou nevypadáva z hry. Kartičky krku, na ktoré hráč potom narazí, si ukladá nabok. Kartičku hlavy môže umiestniť na protihráčovu žirafu a tak i jemu ukončiť predčasne zber šálov.

Víťazí hráč, ktorého žirafa nazbierala v priebehu hry najviac šálov. Nemusí to byť práve žirafa s najdlhším krkom - niektoré časti krku sú totiž bez šálu a iné majú hneď dva šály. 

Hra je veľmi pekne spracovaná. Žirafa potápač, či baletka určite potešia každé dieťa. Hra je vyrobená zo silného kartónu.

 

Obsah hry:

24 kariet krku žirafy
6 kariet hlavy žirafy
6 základných dosiek
1 farebná kocka

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Hodnotenie hry
Maria
16.3.2021
Výborná hra. Môj syn si ju hneď obľúbil a pravidelne ju hráme iba sami dvaja alebo aj s celou rodinou. Odporúčam
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje