Shopping list - fruit & veg (Nákupný zoznam - ovocie a zelenina)
Rozšírenie obľúbenej hry Nákupný zoznam pridáva ďaľšie dva nákupné zoznamy a vozíky s ovocím a zeleninou. Radi nakupujete? Nakupujte podľa 4 nákupných zoznamov (Shopping lists), na každom je osem položiek, ktoré treba kúpiť. Všetky položky sú znázornené obrázkom a doplnené anglickým textom. Deti radi nakupujú a hra Nákupný zoznam to využíva na výuku základných anglických slovíčok. Využiť ju môžete tiež na nácvik rozhovoru v obchode a ďalším aktivitám. Hra rozvíja pamäť, naučí deti poznávať a pomenovávať jednotlivé potraviny a ostatné položky a tiež precvičí základy sčítania a odčítania. Hry od firmy Orchard Toys sú vyrábané priamo vo Veľkej Británii z kvalitného a trvanlivého materiálu. Hry podporujú rozvoj rôznych schopností detí a ocenia ich nielen rodičia, ale tiež učiteľky v materských školách.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
8,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rozšírenie obľúbenej hry Nákupný zoznam pridáva ďaľšie dva nákupné zoznamy a vozíky s ovocím a zeleninou.

Radi nakupujete? Nakupujte podľa 4 nákupných zoznamov (Shopping lists), na každom je osem položiek, ktoré treba kúpiť. Všetky položky sú znázornené obrázkom a doplnené anglickým textom.

Deti radi nakupujú a hra Nákupný zoznam to využíva na výuku základných anglických slovíčok. Využiť ju môžete tiež na nácvik rozhovoru v obchode a ďalším aktivitám.

Hra rozvíja pamäť, naučí deti poznávať a pomenovávať jednotlivé potraviny a ostatné položky a tiež precvičí základy sčítania a odčítania.

Hry od firmy Orchard Toys sú vyrábané priamo vo Veľkej Británii z kvalitného a trvanlivého materiálu. Hry podporujú rozvoj rôznych schopností detí a ocenia ich nielen rodičia, ale tiež učiteľky v materských školách.

Obsah hry:
  • 2 nákupné zoznamy
  • 2 hracie dosky v tvare nákupných vozíkov
  • 16 kartičiek s obrázkami tovarov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
1995
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje