Yummy Yummy Monster Tummy
Yummy Yummy Monster Tummy je rodinná kooperatívna kartová hra so spájaním farieb pre 2-4 hráčov. Vaším cieľom je dokončiť každú úroveň kŕmením pahltných potvoriek potravou, ktorú obľúbujú. Každá úroveň pozostáva z niekoľkých hladošov, ktorých musíte nakŕmiť. Keď hladoš otvorí ústa, je pripravený na dobroty! V ľubovoľnom poradí si každý hráč vyberie jednu kartu predmetu zo svojej ruky a naskenuje QR kód na jej rubovej strane. Keď potvorku kŕmite, musíte jej dať karty predmetov, ktoré zmiešaním vytvoria farbu podobnú farbe srsti hladoša. Ak ho však nakŕmite zmesou predmetov, ktorých výsledkom nie je požadovaná farba, všetci hráči prehrávajú a úroveň musia začať odznova! Yummy Yummy Monster Tummy môžete hrať v režime Story, alebo Party móde. V režíme Story na vás čaká 12 úrovní. Postupne sledujete príbeh a budete odomykať nové miesta a predmety dokončením úrovní. Na vyšších úrovniach stretnete nové potvorky. Niektoré z nich majú ojašené špeciálne schopnosti, ktoré ponúkajú ďalšie zábavné výzvy! V Party móde si môžete užiť hru so všetkými položkami, ktoré ste doteraz odomkli. To vám umožní vychutnať si hru bez obáv z príbehu. Hra aj pravidlá sú v anglickom jazyku. Chystáme pre Vás aj slovenskú lokalizáciu. 
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
17,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Yummy Yummy Monster Tummy je rodinná kooperatívna kartová hra so spájaním farieb pre 2-4 hráčov. Vaším cieľom je dokončiť každú úroveň kŕmením pahltných potvoriek potravou, ktorú obľúbujú.

Každá úroveň pozostáva z niekoľkých hladošov, ktorých musíte nakŕmiť. Keď hladoš otvorí ústa, je pripravený na dobroty! V ľubovoľnom poradí si každý hráč vyberie jednu kartu predmetu zo svojej ruky a naskenuje QR kód na jej rubovej strane. Keď potvorku kŕmite, musíte jej dať karty predmetov, ktoré zmiešaním vytvoria farbu podobnú farbe srsti hladoša. Ak ho však nakŕmite zmesou predmetov, ktorých výsledkom nie je požadovaná farba, všetci hráči prehrávajú a úroveň musia začať odznova!

Yummy Yummy Monster Tummy môžete hrať v režime Story, alebo Party móde. V režíme Story na vás čaká 12 úrovní. Postupne sledujete príbeh a budete odomykať nové miesta a predmety dokončením úrovní. Na vyšších úrovniach stretnete nové potvorky. Niektoré z nich majú ojašené špeciálne schopnosti, ktoré ponúkajú ďalšie zábavné výzvy!

V Party móde si môžete užiť hru so všetkými položkami, ktoré ste doteraz odomkli. To vám umožní vychutnať si hru bez obáv z príbehu.

Hra aj pravidlá sú v anglickom jazyku. Chystáme pre Vás aj slovenskú lokalizáciu

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andreas Wilde
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje