Bärenpark
Bärenpark je roztomilá hra, ktorá vás zavedie do sveta medveďov. Vlastne do sveta, kde sa hráči rozhodnú vybudovať vlastný medvedí park. Budete mať vo svojom parku aj ľadové medvede, alebo radšej chcete výbeh pre koaly (aj keď to nie sú  medvede, ale sú rozkošné)? Návštevníci parku pri prehliadke vyhladnú a radi sa občerstvia v stánkoch, ktoré pre nich vybudujete. Pre čokoľvek sa rozhodnete, musíte mať povolenie a skúste využiť svoj pozemok čo najefektívnejšie. V Barenparku si teda každý hráč stavia svoj vlastný medvedí park. Snaží sa, aby bol čo najkrajší, najefektívnejší. Park si staviate tak, že umiestňujete na plochu dieliky rôznych tvarov. Body získate za výbehy zvierat, okolie parku, kompletné stavby a pod. Čím skôr park postavíte , tým lepšie. Musíte prekryť symboly na ploche, aby ste získali nové dieliky a časti parku. Hra končí, keď niektorý z hráčov postaví celý park so všetkými jeho časťami. Potom si hráči spočítajú víťazné body a hráč s najlepším skóre vyhráva.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
36,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Bärenpark je roztomilá hra, ktorá vás zavedie do sveta medveďov. Vlastne do sveta, kde sa hráči rozhodnú vybudovať vlastný medvedí park. Budete mať vo svojom parku aj ľadové medvede, alebo radšej chcete výbeh pre koaly (aj keď to nie sú  medvede, ale sú rozkošné)? Návštevníci parku pri prehliadke vyhladnú a radi sa občerstvia v stánkoch, ktoré pre nich vybudujete. Pre čokoľvek sa rozhodnete, musíte mať povolenie a skúste využiť svoj pozemok čo najefektívnejšie.

V Barenparku si teda každý hráč stavia svoj vlastný medvedí park. Snaží sa, aby bol čo najkrajší, najefektívnejší. Park si staviate tak, že umiestňujete na plochu dieliky rôznych tvarov. Body získate za výbehy zvierat, okolie parku, kompletné stavby a pod. Čím skôr park postavíte , tým lepšie. Musíte prekryť symboly na ploche, aby ste získali nové dieliky a časti parku. Hra končí, keď niektorý z hráčov postaví celý park so všetkými jeho časťami. Potom si hráči spočítajú víťazné body a hráč s najlepším skóre vyhráva.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Walker-Harding
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje