Bärenpark
Bärenpark je roztomilá hra, ktorá vás zavedie do sveta medveďov. Vlastne do sveta, kde sa hráči rozhodnú vybudovať vlastný medvedí park. Budete mať vo svojom parku aj ľadové medvede, alebo radšej chcete výbeh pre koaly (aj keď to nie sú medvede, ale sú rozkošné)? Návštevníci parku pri prehliadke vyhladnú a radi sa občerstvia v stánkoch, ktoré pre nich vybudujete. Pre čokoľvek sa rozhodnete, musíte mať povolenie a skúste využiť svoj pozemok čo najefektívnejšie. V Bärenparku si teda každý hráč stavia svoj vlastný medvedí park. Snaží sa, aby bol čo najkrajší, najefektívnejší. Park si staviate tak, že umiestňujete na plochu dieliky rôznych tvarov. Body získate za výbehy zvierat, okolie parku, kompletné stavby a pod. Čím skôr park postavíte, tým lepšie. Musíte prekryť symboly na ploche, aby ste získali nové dieliky a časti parku. Hra končí, keď niektorý z hráčov postaví celý park so všetkými jeho časťami. Potom si hráči spočítajú víťazné body a hráč s najlepším skóre vyhráva.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bärenpark je roztomilá hra, ktorá vás zavedie do sveta medveďov. Vlastne do sveta, kde sa hráči rozhodnú vybudovať vlastný medvedí park. Budete mať vo svojom parku aj ľadové medvede, alebo radšej chcete výbeh pre koaly (aj keď to nie sú medvede, ale sú rozkošné)? Návštevníci parku pri prehliadke vyhladnú a radi sa občerstvia v stánkoch, ktoré pre nich vybudujete. Pre čokoľvek sa rozhodnete, musíte mať povolenie a skúste využiť svoj pozemok čo najefektívnejšie.

V Bärenparku si teda každý hráč stavia svoj vlastný medvedí park. Snaží sa, aby bol čo najkrajší, najefektívnejší. Park si staviate tak, že umiestňujete na plochu dieliky rôznych tvarov. Body získate za výbehy zvierat, okolie parku, kompletné stavby a pod. Čím skôr park postavíte, tým lepšie. Musíte prekryť symboly na ploche, aby ste získali nové dieliky a časti parku. Hra končí, keď niektorý z hráčov postaví celý park so všetkými jeho časťami. Potom si hráči spočítajú víťazné body a hráč s najlepším skóre vyhráva.

 

Obsah hry:

16 zón parku
52 dielikov zelene
12 výbehov
28 domov pre zvieratá
16 sóch medveďov
30 úspechov
1 doska zásob
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Walker-Harding
Rok vydania:
2017
Užitočné odkazy:
Herné rozšírenia
Bärenpark: The Bad News bears
skladom, odosielame čo najskôr
24,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje