Bärenpark: The Bad News bears
Bärenpark: The Bad News bears je rozšírenie ku hre Bärenpark. V tomto rozšírení dostávate nové možnosti, ako vylepšiť svoj medvedí park. Máte možnosť získať do svojho parku aj najväčšieho medveďa – grizzlyho. Ale tento je mimoriadne náročný na svoj výbeh a prostredie v ňom. Okrem toho chcete poskytnúť návštevníkom niečo nové a preto môžete vo svojom parku postaviť aj lanovku, ktorá umožní pohľad na medveďov zhora. Toto rozšírenie obsahuje tri moduly (medvede grizzly, nové úspechy a lanovku), ktoré sa môžu voľne kombinovať so základnou hrou, takisto ako aj hrať všetky spolu. Môžete získavať medveďov grizzly do výbehov. Tieto sú ale väčšie a preto je skladanie parku ešte o čosi náročnejšie, ako v základnej hre. Zároveň sa zväčšuje aj plocha, ktorú môžete obstavať. Nové karty úspechov môžete zmiešať s pôvodnými. Vždy, keď staviate dieliky zelene, sa môžete rozhodnúť postaviť lanovku a vďaka tomu získavať ďalšie body.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bärenpark: The Bad News bears je rozšírenie ku hre Bärenpark. V tomto rozšírení dostávate nové možnosti, ako vylepšiť svoj medvedí park. Máte možnosť získať do svojho parku aj najväčšieho medveďa – grizzlyho. Ale tento je mimoriadne náročný na svoj výbeh a prostredie v ňom.

Okrem toho chcete poskytnúť návštevníkom niečo nové a preto môžete vo svojom parku postaviť aj lanovku, ktorá umožní pohľad na medveďov zhora.

Toto rozšírenie obsahuje tri moduly (medvede grizzly, nové úspechy a lanovku), ktoré sa môžu voľne kombinovať so základnou hrou, takisto ako aj hrať všetky spolu. Môžete získavať medveďov grizzly do výbehov. Tieto sú ale väčšie a preto je skladanie parku ešte o čosi náročnejšie, ako v základnej hre. Zároveň sa zväčšuje aj plocha, ktorú môžete obstavať.

Nové karty úspechov môžete zmiešať s pôvodnými.

Vždy, keď staviate dieliky zelene, sa môžete rozhodnúť postaviť lanovku a vďaka tomu získavať ďalšie body.

Obsah hry:

12 výbehov medveďa grizzlyho
4 figúrky medveďov
4 dieliky zvieracích brlohov
4 zóny parku (aj s východmi)
24 gondol lanovky
28 stĺpov lanovky
18 kartičiek úloh
6 dielikov toaliet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Walker-Harding
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje