Arkham Novels: To Fight the Black Wind
To Fight the Black Wind: Arkham Horror Files je kniha zo sveta H.P. Lovecrafta. Hororový príbeh vás zavedie do Psychiatrickej liečebne v Arkhame, kde sa hlavná hrdinka psychologička Carolyn Fern snaží nájsť príčiny pacientkiných nočných môr, ktoré jej spôsobujú psychické i duševné bolesti. Čitatelia sa vžijú do roly lekárky aj vďaka jej detailným poznámkam.  Kniha obsahuje aj karty Carolyn Fern. Carolyn sa tak stane plnohodnotnou vyšetrovateľkou so všetkými silnými i slabými stránkami, ktorú si môžu hráči kartovej verzie Arkham Horroru pridať do hry.  Kniha je v anglickom jazyku.   In addition to a hardcover copy of the novella, To Fight the Black Wind includes four exclusive cards to add Carolyn Fern as an investigator in Arkham Horror: The Card Game. These cards allow readers to build a deck for Carolyn Fern, complete with a signature asset and weakness, and mark her first appearance in the game. With these new implements to build your investigations in the Arkham Horror Files universe, you are prepared to defend your patient and discover what it takes To Fight the Black Wind!
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

To Fight the Black Wind: Arkham Horror Files je kniha zo sveta H.P. Lovecrafta. Hororový príbeh vás zavedie do Psychiatrickej liečebne v Arkhame, kde sa hlavná hrdinka psychologička Carolyn Fern snaží nájsť príčiny pacientkiných nočných môr, ktoré jej spôsobujú psychické i duševné bolesti. Čitatelia sa vžijú do roly lekárky aj vďaka jej detailným poznámkam. 

Kniha obsahuje aj karty Carolyn Fern. Carolyn sa tak stane plnohodnotnou vyšetrovateľkou so všetkými silnými i slabými stránkami, ktorú si môžu hráči kartovej verzie Arkham Horroru pridať do hry. 

Kniha je v anglickom jazyku.

 

In addition to a hardcover copy of the novella, To Fight the Black Wind includes four exclusive cards to add Carolyn Fern as an investigator in Arkham Horror: The Card Game. These cards allow readers to build a deck for Carolyn Fern, complete with a signature asset and weakness, and mark her first appearance in the game. With these new implements to build your investigations in the Arkham Horror Files universe, you are prepared to defend your patient and discover what it takes To Fight the Black Wind!

Obsah hry:

kniha, karty

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jennifer Brozek
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje