Arkham Novels: The Investigators of Arkham Horror
Prinášame vám knihu pre všetkých milovníkov hier Arkham Horror, Arkham Horror: The Card Game, Eldritch Horror, Elder Sign, Mansions of Madness a iných hier s tematikou Arkham Horroru. The Investigators of Arkham Horror obsahuje 52 krátkych príbehov s farebnými ilustráciami od viac ako 40 talentovaných umelcov, ktorý ilustrujú hry. Objavte skryté tajomstvá vyšetrovateľov, ktorí riskujú všetko, aby zachránili ľudstvo od istej záhuby! Ponorte sa hlboko do života vyšetrovateľov z Arkhamu v 264-stranovej bohato ilustrovanej knihe plnej strašidelných príbehov. Títo muži a ženy objavujú časti našej reality, ktoré ležia ďaleko za hranicami toho, čo dokážu zachytiť naše zmysly alebo vysvetliť veda. Často sú konfrontovaní bytosťami s takými nevyspytateľnými silami, že už len pri pohľade na ne môžete prísť o rozum. Kniha objavuje Arkham v 20-tych rokoch 20. storočia, odľahlé končiny Zeme a neznáme svety Cthulhu Mythos.
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Prinášame vám knihu pre všetkých milovníkov hier Arkham Horror, Arkham Horror: The Card GameEldritch HorrorElder SignMansions of Madness a iných hier s tematikou Arkham Horroru. The Investigators of Arkham Horror obsahuje 52 krátkych príbehov s farebnými ilustráciami od viac ako 40 talentovaných umelcov, ktorý ilustrujú hry.

Objavte skryté tajomstvá vyšetrovateľov, ktorí riskujú všetko, aby zachránili ľudstvo od istej záhuby! Ponorte sa hlboko do života vyšetrovateľov z Arkhamu v 264-stranovej bohato ilustrovanej knihe plnej strašidelných príbehov. Títo muži a ženy objavujú časti našej reality, ktoré ležia ďaleko za hranicami toho, čo dokážu zachytiť naše zmysly alebo vysvetliť veda. Často sú konfrontovaní bytosťami s takými nevyspytateľnými silami, že už len pri pohľade na ne môžete prísť o rozum. Kniha objavuje Arkham v 20-tych rokoch 20. storočia, odľahlé končiny Zeme a neznáme svety Cthulhu Mythos.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje