Baba Yaga
V hre Baba Yaga sa snažíte ujsť spod pazúrov strašnej a ohavnej Baby Jagy. Pri úteku však musíte pozbierať všetko, čo potrebujete na základe vašich troch kariet kúziel. Prehľadávate les a Baba Jaga hľadá vás. Každý hráč začína s tromi kartami kúziel /na každej sú 4 prísady/, ktoré drží v tajnosti. Na hráčskej ploche je 9 žetónov Baby Jagy, 16 žetónov prísad a figúrka Baby Jagy. Svoj ťah začínate odhalením prvej karty a začínate otáčať žetóny prísad, až kým nenájdete tie, ktoré potrebujete. Zatiaľ ostatní spoluhráči postupne hýbu Babou Jagou. Či nájdete svoje prísady záleží od vašej rýchlosti a od toho, či Baba Jaga nepreletí svoju trasu skôr. Hru vyhráva ten, kto prvý nájde všetky prísady na svojich kartách kúziel. Hra sa predáva v krabici, ktorá vyzerá ako rozprávková kniha.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Baba Yaga sa snažíte ujsť spod pazúrov strašnej a ohavnej Baby Jagy. Pri úteku však musíte pozbierať všetko, čo potrebujete na základe vašich troch kariet kúziel. Prehľadávate les a Baba Jaga hľadá vás.

Každý hráč začína s tromi kartami kúziel /na každej sú 4 prísady/, ktoré drží v tajnosti. Na hráčskej ploche je 9 žetónov Baby Jagy, 16 žetónov prísad a figúrka Baby Jagy. Svoj ťah začínate odhalením prvej karty a začínate otáčať žetóny prísad, až kým nenájdete tie, ktoré potrebujete. Zatiaľ ostatní spoluhráči postupne hýbu Babou Jagou. Či nájdete svoje prísady záleží od vašej rýchlosti a od toho, či Baba Jaga nepreletí svoju trasu skôr. Hru vyhráva ten, kto prvý nájde všetky prísady na svojich kartách kúziel.

Hra sa predáva v krabici, ktorá vyzerá ako rozprávková kniha.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jérémie Caplanne
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje