Bastille
Je predvečer Francúzskej revolúcie a vy ste vodcom revolučnej skupiny. Musíte všetkých členov dostatočne vyzbrojiť a zabezpečiť tie najlepšie miesta na boj. Budete potrebovať peniaze, vplyv, revolučných vodcov a zbrane pre nich a ešte oveľa viac.   V hre Bastille má každý hráč tri dieliky vplyvu, ktoré postupne umiestni na budovy v Paríži. Keď sú všetky dieliky vplyvu umiestnené, hráči vyhodnotia jednotlivé budovy. Získajú bonusy, ktoré v každom kole určujú náhodné misie. Po 8 kolách hra končí a hráč, ktorý sa dostal najďalej na Bastille tracku a má najviac splnených tajných misií, vyhráva.   
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Je predvečer Francúzskej revolúcie a vy ste vodcom revolučnej skupiny. Musíte všetkých členov dostatočne vyzbrojiť a zabezpečiť tie najlepšie miesta na boj. Budete potrebovať peniaze, vplyv, revolučných vodcov a zbrane pre nich a ešte oveľa viac.  

V hre Bastille má každý hráč tri dieliky vplyvu, ktoré postupne umiestni na budovy v Paríži. Keď sú všetky dieliky vplyvu umiestnené, hráči vyhodnotia jednotlivé budovy. Získajú bonusy, ktoré v každom kole určujú náhodné misie. Po 8 kolách hra končí a hráč, ktorý sa dostal najďalej na Bastille tracku a má najviac splnených tajných misií, vyhráva. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christoph Behre
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje