World Monuments
Každý hráč sa stáva v tejto hre staviteľom. Spoločne budujete známe svetové monumenty ako Kapitol vo Washingtone, katedrálu Notre Dame v Paríži, baziliku Svätého Petra v Ríme, alebo mauzóleum Taj Mahal v Agre. No len jeden sa môže stať naslávnejším staviteľom. Hra prebieha v dvoch fázach. V prvej fáze hráči zbierajú drevené dieliky (stavebný materiál) a drahokamy z lomu. V druhej fáze hry ukladajú jednotlivé dieliky na monumenty a získavajú za to body. Hru vyhráva staviteľ, ktorý nazbiera najviac bodov. Hrá má jednoduché pravidlá, zaujímavú tému a pútavé grafické spracovanie. Pri hre sa vám pred očami budú vynárať svetové monumenty a len správnymi taktickými rozhodnutiami budete môcť prispieť k ich výstavbe a tak si zabezpečiť víťazstvo.   
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
34,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Každý hráč sa stáva v tejto hre staviteľom. Spoločne budujete známe svetové monumenty ako Kapitol vo Washingtone, katedrálu Notre Dame v Paríži, baziliku Svätého Petra v Ríme, alebo mauzóleum Taj Mahal v Agre. No len jeden sa môže stať naslávnejším staviteľom. Hra prebieha v dvoch fázach. V prvej fáze hráči zbierajú drevené dieliky (stavebný materiál) a drahokamy z lomu. V druhej fáze hry ukladajú jednotlivé dieliky na monumenty a získavajú za to body. Hru vyhráva staviteľ, ktorý nazbiera najviac bodov.

Hrá má jednoduché pravidlá, zaujímavú tému a pútavé grafické spracovanie. Pri hre sa vám pred očami budú vynárať svetové monumenty a len správnymi taktickými rozhodnutiami budete môcť prispieť k ich výstavbe a tak si zabezpečiť víťazstvo. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Piero Cioni
Rok vydania:
2016
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje