Katedrála
Katedrála je strategická euro hra pre 1-4 hráčov, v ktorej sa z vás stávajú stavitelia. Vašou úlohou bude spolupracovať pri stavbe Katedrály Vasilija Blaženého v Moskve, ako vám to nariadil Ivan Hrozný. Len jednému z vás sa však podarí získať priazeň cára. Počas hry máte na výber jednu z týchto troch akcií: vybrať si časť katedrály na stavbu, poslať do tejto časti suroviny na jej výstavbu alebo vyraziť na zber surovín. Každá z týchto akcií má svoj vlastný mechanizmus a vyžaduje, aby hráči dávali pozor na to, čo robia ostatní hráči. Hra je pravidlovo veľmi prístupná, na víťazstvo budete však potrebovať strategicky optimalizovať svoju pozíciu v hre. Katedrála ponúka aj funkčný mód pre jedného hráča.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
80 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
33,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Katedrála je strategická euro hra pre 1-4 hráčov, v ktorej sa z vás stávajú stavitelia. Vašou úlohou bude spolupracovať pri stavbe Katedrály Vasilija Blaženého v Moskve, ako vám to nariadil Ivan Hrozný. Len jednému z vás sa však podarí získať priazeň cára.

Počas hry máte na výber jednu z týchto troch akcií: vybrať si časť katedrály na stavbu, poslať do tejto časti suroviny na jej výstavbu alebo vyraziť na zber surovín. Každá z týchto akcií má svoj vlastný mechanizmus a vyžaduje, aby hráči dávali pozor na to, čo robia ostatní hráči. Hra je pravidlovo veľmi prístupná, na víťazstvo budete však potrebovať strategicky optimalizovať svoju pozíciu v hre.

Katedrála ponúka aj funkčný mód pre jedného hráča.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
80 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Isra C., Shei S.
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje