Fresco Card & Dice game
Fresco Card and Dice game sú v podstate dve hry v jednej krabici. Obe inšpirované staršou, no skvelou hrou Fresco, v ktorej máte za úlohu na príkaz biskupa vymaľovať fresky v katedrále.  Tak sa v oboch hrách snažíte získať tie správne farby a pigmenty, namiešať ich, aby ste mohli maľovať a snažiť sa pritom získať biskupovu priazeň.  V kartovej verzii sa snažíte nazbierať správne karty s farebnými pigmentami a farbami, aby ste boli schopný namaľovať jednotlivé časti fresky, pričom môžete profitovať, keď použijete biskupove obľúbené farby. V kockovej hre získavate časti fresky podľa toho, čo nahádžete na kockách. Rôzne dieliky vyžadujú určité hodnoty, ktoré chcete nahádzať. Zároveň môžu ostatní hráči tipovať, či sa vám podarí získať dielik, ktorý chcete, čo im môže priniesť dodatočné body.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Fresco Card and Dice game sú v podstate dve hry v jednej krabici. Obe inšpirované staršou, no skvelou hrou Fresco, v ktorej máte za úlohu na príkaz biskupa vymaľovať fresky v katedrále.  Tak sa v oboch hrách snažíte získať tie správne farby a pigmenty, namiešať ich, aby ste mohli maľovať a snažiť sa pritom získať biskupovu priazeň. 

V kartovej verzii sa snažíte nazbierať správne karty s farebnými pigmentami a farbami, aby ste boli schopný namaľovať jednotlivé časti fresky, pričom môžete profitovať, keď použijete biskupove obľúbené farby.

V kockovej hre získavate časti fresky podľa toho, čo nahádžete na kockách. Rôzne dieliky vyžadujú určité hodnoty, ktoré chcete nahádzať. Zároveň môžu ostatní hráči tipovať, či sa vám podarí získať dielik, ktorý chcete, čo im môže priniesť dodatočné body.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Ruskowski, Marcel Süßeöbeck
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje