Fresco - Expansion Box 12-17
V hre Fresco ako maliar fresiek obnovujete veľký strop katedrály a snažíte sa vytvoriť vaše životné dielo! Dobré plánovanie je vždy nevyhnutné. Farby je najskôr potrebné kúpiť, obnoviť fresku a zmiešať nové farby. Len tí, ktorí múdro plánujú, môžu získať najviac víťazných bodov a stať sa najúspešnejším majstrom freskárom. Tento box obsahujúci 6 krásnych rozšírení prináša do základnej hry množstvo obsahu a ponúkne vám kultúrne vyžitie, čierny trh, pomoc cechmajstrov, ale aj nové priestory chrámu, ktoré ponúkajú nové výzvy a predlžujú trvanie hry. Môžete ich kombinovať so základnou hrou podľa svojho želania.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Fresco ako maliar fresiek obnovujete veľký strop katedrály a snažíte sa vytvoriť vaše životné dielo! Dobré plánovanie je vždy nevyhnutné. Farby je najskôr potrebné kúpiť, obnoviť fresku a zmiešať nové farby. Len tí, ktorí múdro plánujú, môžu získať najviac víťazných bodov a stať sa najúspešnejším majstrom freskárom.

Tento box obsahujúci 6 krásnych rozšírení prináša do základnej hry množstvo obsahu a ponúkne vám kultúrne vyžitie, čierny trh, pomoc cechmajstrov, ale aj nové priestory chrámu, ktoré ponúkajú nové výzvy a predlžujú trvanie hry. Môžete ich kombinovať so základnou hrou podľa svojho želania.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Ruskowski, Marcel Süßelbeck
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje