Newton & Velké objevy CZ/EN
Hra Newton prináša herný systém akčných kariet, s ktorými hráči budú vykonávať rôzne akcie. Ako hráči budete cestovať naprieč Európou a navštevovať rôzne mestá a univerzity. Vedecký výskum budú hráči vykonávať na pôde univerzity, realizovať rozličné experimenty, rozvíjať teóriu a odkrývať tajomstvá alchýmie. Financovať náklady na vedu budú hráči formou tvrdo vydretých peniazov a pomocou donácií niektorého z nastávajúcich veľmajstrov akademickej obce.  Hra Newton & Velké objevy CZ/EN obsahuje okrem základnej hry taktiež aj rozšírenie Veľké objavy a dve promo karty veľmajstrov. Rozšírenie Veľké objavy sa delí na dve rozširujúce moduly, ktoré môžete pridať ku základu, oba alebo každý zvlášť. Tieto dva moduly sú: Prednášky pre pokročilých a Veľké objavy. Modul Prednášky pre pokročilých obsahuje nové akčné karty s pokročilými efektami a druhý herný modul pozostáva z doštičiek so špeciálnymi efektami.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
47,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Newton prináša herný systém akčných kariet, s ktorými hráči budú vykonávať rôzne akcie. Ako hráči budete cestovať naprieč Európou a navštevovať rôzne mestá a univerzity. Vedecký výskum budú hráči vykonávať na pôde univerzity, realizovať rozličné experimenty, rozvíjať teóriu a odkrývať tajomstvá alchýmie. Financovať náklady na vedu budú hráči formou tvrdo vydretých peniazov a pomocou donácií niektorého z nastávajúcich veľmajstrov akademickej obce. 

Hra Newton & Velké objevy CZ/EN obsahuje okrem základnej hry taktiež aj rozšírenie Veľké objavy a dve promo karty veľmajstrov. Rozšírenie Veľké objavy sa delí na dve rozširujúce moduly, ktoré môžete pridať ku základu, oba alebo každý zvlášť. Tieto dva moduly sú: Prednášky pre pokročilých a Veľké objavy. Modul Prednášky pre pokročilých obsahuje nové akčné karty s pokročilými efektami a druhý herný modul pozostáva z doštičiek so špeciálnymi efektami.

 

Obsah hry:

Základná hra:
1 mapa
1 doska stupníc
4 študovne
91 kariet
71 žetónov
134 dielikov
4 figúrok vedcov
16 figúrok študentov 
48 kociek cestovania
8 drevených ukazovateľov 

Rozšírenie Veľké objavy (2 moduly):
30 akčných kariet
8 dosiek veľkých objavov
1 doska mesta
1 doska vynálezu
1 cieľová doska

Promo karty: Stephen Hawking a Robert Hooke

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Simone Luciani, Nestore Mangone
Rok vydania:
2021
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje