Palírna
Palírna je strategická kartová hra, v ktorej zdedíte rodinný liehovar! Snažíte sa ho zveľadiť a vydestilovať tie najlepšie a najznámejšie z ohnivých vôd! Použite karty na nákup nových ingrediencií a investujte do vylepšení svojho liehovaru. Nezabúdajte však na chod vašej pálenice, toto všetko musíte zvládať manažovať za pochodu, popri destilácii špiritusov a ich odosielania do skladu. V sklade sa staráte o delikátne starnutie a zretie vašich výtvorov, aby sa zlepšila ich rafinovaná chuť. Následne ich fľaškujete, aby ste ich mohli predávať s čo najväčším ziskom! Dosiahnite titul Majstra a získajte najviac víťazných bodov! Body sa získavajú destiláciou a predajom liehovín. Hranie tejto hry neznižuje vaše kognitívne schopnosti.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
72,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Palírna je strategická kartová hra, v ktorej zdedíte rodinný liehovar! Snažíte sa ho zveľadiť a vydestilovať tie najlepšie a najznámejšie z ohnivých vôd!

Použite karty na nákup nových ingrediencií a investujte do vylepšení svojho liehovaru. Nezabúdajte však na chod vašej pálenice, toto všetko musíte zvládať manažovať za pochodu, popri destilácii špiritusov a ich odosielania do skladu. V sklade sa staráte o delikátne starnutie a zretie vašich výtvorov, aby sa zlepšila ich rafinovaná chuť. Následne ich fľaškujete, aby ste ich mohli predávať s čo najväčším ziskom!

Dosiahnite titul Majstra a získajte najviac víťazných bodov! Body sa získavajú destiláciou a predajom liehovín. Hranie tejto hry neznižuje vaše kognitívne schopnosti.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dave Beck
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje