Puerto Rico 1897
Puerto Rico 1897 je šikovnou budovačkou pre 2-5 hráčov, ktorá vás vezme, ako názov napovedá, do Portorika v roku 1897. Teda rok po tom, čo Portoriko získalo politickú autonómiu a oddelilo sa od koloniálnej španielskej vlády. Podarí sa vám vybudovať mesto San Juan? V hre prevezmete úlohu nezávislého portorického farmára v tejto novej ére a súťažíte s ostatnými o najímanie pracovníkov na pestovanie, predaj a obchodovanie s cennými plodinami. Budete mať tiež na starosti vzkriesenie častí krajiny, keď sa pokúsite vybudovať životne dôležitú mestskú infraštruktúru. Vaším cieľom počas hry je získať viac bohatstva a prestíže ako vaši súperi a stať sa najprosperujúcejším farmárom v celej krajine. Zaujímavým prvkom hernej mechaniky je to, že každú akciu, ktorú sa rozhodnete vykonať, robia tiež všetci ostatní hráči! Vašou výhodou je len určité zvýhodnenie vo výkone akcie. Pestujte, stavajte a obchodujte tak, aby San Juan pod Vaším vedením len rozkvital! Puerto Rico 1897 je špeciálnou, vizuálne redizajnovanou verziou hry Puerto Rico.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
56,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Puerto Rico 1897 je šikovnou budovačkou pre 2-5 hráčov, ktorá vás vezme, ako názov napovedá, do Portorika v roku 1897. Teda rok po tom, čo Portoriko získalo politickú autonómiu a oddelilo sa od koloniálnej španielskej vlády. Podarí sa vám vybudovať mesto San Juan?

V hre prevezmete úlohu nezávislého portorického farmára v tejto novej ére a súťažíte s ostatnými o najímanie pracovníkov na pestovanie, predaj a obchodovanie s cennými plodinami. Budete mať tiež na starosti vzkriesenie častí krajiny, keď sa pokúsite vybudovať životne dôležitú mestskú infraštruktúru. Vaším cieľom počas hry je získať viac bohatstva a prestíže ako vaši súperi a stať sa najprosperujúcejším farmárom v celej krajine.

Zaujímavým prvkom hernej mechaniky je to, že každú akciu, ktorú sa rozhodnete vykonať, robia tiež všetci ostatní hráči! Vašou výhodou je len určité zvýhodnenie vo výkone akcie.

Pestujte, stavajte a obchodujte tak, aby San Juan pod Vaším vedením len rozkvital!

Puerto Rico 1897 je špeciálnou, vizuálne redizajnovanou verziou hry Puerto Rico.

Obsah hry:

6 herných dosiek, 50 žetónov tovaru, 100 pracovníkov, 20 občanov, 5 ľodí, 51 mincí, 58 dielikov ostrovov, 50 žetónov víťazných bodov, 10 kariet úloh, 91 dielikov budov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andreas Seyfarth
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje