Alma Mater
V hre Alma Mater sa zhostíte úlohy riaditeľa univerzity v 15. storočí a budete sa snažiť čo najviac zvýšiť jej reputáciu a zabezpečiť jej postavenie tej najlepšej vzdelávacej inštitúcie. Aby ste to dosiahli, musíte zamestnať tých najlepších profesorov a ostatných zamestnancov, získať tých najšikovnejších študentov, vymieňať si získané vedomosti s ostatnými univerzitami a dominovať v štyroch rôznych vedeckých odboroch. Alma Mater je ďalšia hra od tvorcov skvelých hier ako Lorenzo il Magnifico, či Coimbra, čo znamená, že ide o náročnejšiu hru pre skúsených hráčov s množstvom strategických možností.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Alma Mater sa zhostíte úlohy riaditeľa univerzity v 15. storočí a budete sa snažiť čo najviac zvýšiť jej reputáciu a zabezpečiť jej postavenie tej najlepšej vzdelávacej inštitúcie. Aby ste to dosiahli, musíte zamestnať tých najlepších profesorov a ostatných zamestnancov, získať tých najšikovnejších študentov, vymieňať si získané vedomosti s ostatnými univerzitami a dominovať v štyroch rôznych vedeckých odboroch.

Alma Mater je ďalšia hra od tvorcov skvelých hier ako Lorenzo il Magnifico, či Coimbra, čo znamená, že ide o náročnejšiu hru pre skúsených hráčov s množstvom strategických možností.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Acchittocca, Flaminia Brasini, Virginio Gigli, Ste
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje