Maracaibo
Očakávame v októbri! Maracaibo je nová strategická hra od Alexandera Pfistera (Port Royal, Isle of Skye, Mombasa ...), ktorá vás zavedie do oblasti Karibiku v 17. storočí. Počas štyroch kôl sa budete snažiť zvýšiť svoj vplyv u troch národov. V úlohe moreplavcov a dobrodruhov sa budete plaviť, uzatvárať aliancie a získavať bohatstvo a slávu. Toto môžete dosiahnuť  prostredníctvom rôznych stratégií, vylepšovaním svojej lode, účasťou v súbojoch, na rôznych expedíciách, plnením misií, budovaním siete vašich asisentov, či svojou korzárskou činnosťou. Plánovanie je v tejto hre mimoriadne dôležité, pretože koniec kola môže nastať kedykoľvek. Hra obsahuje aj unikátny Story mód, v ktorom hráte hru ako kampaň, v ktorej vás čakajú rôzne herné zvraty a prekvapenia.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
69,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Očakávame v októbri!

Maracaibo je nová strategická hra od Alexandera Pfistera (Port Royal, Isle of Skye, Mombasa ...), ktorá vás zavedie do oblasti Karibiku v 17. storočí. Počas štyroch kôl sa budete snažiť zvýšiť svoj vplyv u troch národov. V úlohe moreplavcov a dobrodruhov sa budete plaviť, uzatvárať aliancie a získavať bohatstvo a slávu. Toto môžete dosiahnuť  prostredníctvom rôznych stratégií, vylepšovaním svojej lode, účasťou v súbojoch, na rôznych expedíciách, plnením misií, budovaním siete vašich asisentov, či svojou korzárskou činnosťou. Plánovanie je v tejto hre mimoriadne dôležité, pretože koniec kola môže nastať kedykoľvek.

Hra obsahuje aj unikátny Story mód, v ktorom hráte hru ako kampaň, v ktorej vás čakajú rôzne herné zvraty a prekvapenia.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexander Pfister
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje