Maracaibo
Maracaibo je nová strategická hra od Alexandera Pfistera (Port Royal, Isle of Skye, Mombasa ...), ktorá vás zavedie do oblasti Karibiku v 17. storočí. Počas štyroch kôl sa budete snažiť zvýšiť svoj vplyv u troch národov. V úlohe moreplavcov a dobrodruhov sa budete plaviť, uzatvárať aliancie a získavať bohatstvo a slávu. Toto môžete dosiahnuť  prostredníctvom rôznych stratégií, vylepšovaním svojej lode, účasťou v súbojoch, na rôznych expedíciách, plnením misií, budovaním siete vašich asisentov, či svojou korzárskou činnosťou. Plánovanie je v tejto hre mimoriadne dôležité, pretože koniec kola môže nastať kedykoľvek. Hra obsahuje aj unikátny Story mód, v ktorom hráte hru ako kampaň, v ktorej vás čakajú rôzne herné zvraty a prekvapenia.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
69,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Maracaibo je nová strategická hra od Alexandera Pfistera (Port Royal, Isle of Skye, Mombasa ...), ktorá vás zavedie do oblasti Karibiku v 17. storočí. Počas štyroch kôl sa budete snažiť zvýšiť svoj vplyv u troch národov. V úlohe moreplavcov a dobrodruhov sa budete plaviť, uzatvárať aliancie a získavať bohatstvo a slávu. Toto môžete dosiahnuť  prostredníctvom rôznych stratégií, vylepšovaním svojej lode, účasťou v súbojoch, na rôznych expedíciách, plnením misií, budovaním siete vašich asisentov, či svojou korzárskou činnosťou. Plánovanie je v tejto hre mimoriadne dôležité, pretože koniec kola môže nastať kedykoľvek.

Hra obsahuje aj unikátny Story mód, v ktorom hráte hru ako kampaň, v ktorej vás čakajú rôzne herné zvraty a prekvapenia.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-150 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexander Pfister
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje