Piráti z Maracaiba
Piráti z Maracaiba je pekná, strategická hra z obdobia 17. storočia v Karibiku. Je to samostatná hra, ale kto pozná hru Maracaibo, nebude mať problém rozoznať niektoré spoločné črty (táto hra je však prístupnejšia ako Maracaibo). Zahrá si ju 1-4 hráči. Vydajte sa do dobrodružstiev na mori s najlepšou posádkou, akú najmete, získavajte poklady, ukryte ich na správnom mieste. Popritom si musíte nájsť bezpečné miestečko, kam sa uchýlite po konci vašej kariéry, aby ste si užili vaše poklady. V priebehu troch kôl budete brázdiť Karibik (musíte mať aspoň 3 výpravy, aby ste mohli odísť do zaslúženého dôchodku), uzatvárať dohody s inými loďami, objavovať brehy ostrovov, ale aj bojovať a získavať rôzne poklady. Takže všetci na palubu a napnúť plachty!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40-100 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
41,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Piráti z Maracaiba je pekná, strategická hra z obdobia 17. storočia v Karibiku. Je to samostatná hra, ale kto pozná hru Maracaibo, nebude mať problém rozoznať niektoré spoločné črty (táto hra je však prístupnejšia ako Maracaibo). Zahrá si ju 1-4 hráči. Vydajte sa do dobrodružstiev na mori s najlepšou posádkou, akú najmete, získavajte poklady, ukryte ich na správnom mieste. Popritom si musíte nájsť bezpečné miestečko, kam sa uchýlite po konci vašej kariéry, aby ste si užili vaše poklady.

V priebehu troch kôl budete brázdiť Karibik (musíte mať aspoň 3 výpravy, aby ste mohli odísť do zaslúženého dôchodku), uzatvárať dohody s inými loďami, objavovať brehy ostrovov, ale aj bojovať a získavať rôzne poklady. Takže všetci na palubu a napnúť plachty!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-100 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ralph Bienert,Ryan Hendrickson,Alexander Pfister
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje