Merchants Of The Dark Road
V hre Merchants of the Dark Road sa stávate neohrozenými obchodníkmi, ktorí pod temnou oblohou putujú od mesta k mestu, od dediny k dedine a zbierajú, vyrábajú a predávajú; najímajú hrdinov, alebo vyrážajú do neďalekého dungeonu, aby ukoristili pár magických drobností na predaj... a samozrejme, radi by získali aj nejakú tú trošku slávy. Svojimi akciami  môžete ovplyvňovať ceny tovaru; navštívite čierny trh, alebo sa odvážite tovar donášať až do tých najvzdialenejších destinácií? Len si so sebou nezabudnite vziať dostatok lampášov - bez tých sa na svojej ceste nezaobídete. Starať sa len o slávu sa nevypláca a zlatom naplnený mešec vám víťazstvo tiež nezaručí. Na konci hry totiž bodujete za tú nižšiu z týchto hodnôt. Koniec koncov, na čo sú peniaze, keď o vás žiaden trubadúr nezložil pieseň, a k čomu je svetská sláva bez krígľa dobrého piva? Merchants of the Dark Road je hra umne kombinujúca worker placement, hody kockami a zároveň ponúka funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Merchants of the Dark Road sa stávate neohrozenými obchodníkmi, ktorí pod temnou oblohou putujú od mesta k mestu, od dediny k dedine a zbierajú, vyrábajú a predávajú; najímajú hrdinov, alebo vyrážajú do neďalekého dungeonu, aby ukoristili pár magických drobností na predaj... a samozrejme, radi by získali aj nejakú tú trošku slávy. Svojimi akciami  môžete ovplyvňovať ceny tovaru; navštívite čierny trh, alebo sa odvážite tovar donášať až do tých najvzdialenejších destinácií? Len si so sebou nezabudnite vziať dostatok lampášov - bez tých sa na svojej ceste nezaobídete.

Starať sa len o slávu sa nevypláca a zlatom naplnený mešec vám víťazstvo tiež nezaručí. Na konci hry totiž bodujete za tú nižšiu z týchto hodnôt. Koniec koncov, na čo sú peniaze, keď o vás žiaden trubadúr nezložil pieseň, a k čomu je svetská sláva bez krígľa dobrého piva?

Merchants of the Dark Road je hra umne kombinujúca worker placement, hody kockami a zároveň ponúka funkčný sólo mód.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Brian Suhre
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje